Turnaje

World Championships 2018
Nanking/Nanjing

R64 Shi Yuqi Čína/China 3 13/21 11/21

Cote D’Ivoire International 2018
Abidjan

F Luis Ramon GARRIDO Mexiko/Mexico 7 15/21 10/21
SF Anuoluwapo Juwon OPEYORI Nigérie/Nigeria 21/11 21/18
QF Jonathan PERSSON Německo/Germany 5 6/21 21/18 22/20
R16 Franck AHI Pobřeží Slonoviny/Ivory Coast 21/13 21/10
R32 Usman Ayo ISIAQ Nigérie/Nigeria 21/14 21/19

Cameroon International 2018
Yaoundé

F Luis Ramon GARRIDO Mexiko/Mexico 5 19/21 9/21
SF Bahaedeen Ashmak ALSHANNIK Jordánsko/Jordan 3 21/18 19/21 21/16
QF Félix Michel KEMENE Kamerun/Cameroon 21/10 21/8
R16 Alex Worldlight BETGA Kamerun/Cameroon 21/2 21/3
R32 Paulin NGUELE BIYA Kamerun/Cameroon 21/12 21/13

CROWN GROUP Australian Open 2018
Sydney

R32 Zhao Junpeng Čína/China 14/21 14/21

BARFOOT/THOMPSON New Zealand Open 2018
Auckland

R32 Niluka Karunaratne Sri Lanka/Srí Lanka 21/18 12/21 16/21

Mistrovství Evropy 2018
Huelva

R32 Viktor Axelsen Dánsko/Denmark 1 11/21 8/21
R64 Duarte Nuno Anjo Portugalsko/Portugal 21/14 21/14

Kabal Czech International 2018
Karviná/Karvina

R16 Daniel Nikolov Maďarsko/Hungary 10/21 15/21
R32 Matěj Hliničan Slovensko/Slovakia 21/14 21/10

Swiss Open 2018
Basilej/Basel

R32 Mark CALJOUW Holandsko/Holand 5 24/22 8/21 15/21

Mistrovství Evropy družstev 2018
Kazaň/Kazan

L Marc Zwiebler Německo/Germany 13/21 17/21
L Michał ROGALSKI Polsko/Poland 18/21 13/21
L Rosario MADDALONI Itálie/Italy 16/21 21/14 21/17
L Duarte Nuno ANJO Portugalsko/Portugal 15/21 21/14 21/17

MČR 2018
Praha/Prague

R16 Ondřej KRÁL SKB Český Krumlov 18/21 14/21

K&D Graphics International Challenge
Los Angeles

R32 Kwong Beng Chan USA 17/21 11/21

South Africa International 2017
Pretoria

SF Maxim Moreels Belgie/Belgium 1 20/22 18/21
QF Abdelrahman Abdelhakim Egypt 5 21/7 21/13
R16 Abdelrahman Kashkal Egypt 21/11 21/9
R32 Dillan Kyle Schaap Jížní Afrika/South Africa 21/9 21/8

2. kolo Extraligy
Ostrava/Brno

L Martin Vícen TJ Sokol Dobrůška 21/8 21/10
L Artem Pochtarev TJ Sokol Klimkovice 16/21 19/21

Morocco International 2017
Casablanca

QF Soren Toft Hansen Dánsko/Denmark 16/21 11/21
R16 Peder Søvndal Dánsko/Denmark 21/9 21/9
R32 Youcef Sabri Medel Alžírsko/Algeria 21/10 21/18

VIII Santo Domingo Open
Santo Domingo

QF Luis Ramon Garrido Mexiko/Mexico 5 15/21 10/21
R16 Jorge Rodriguez Mexiko/Mexico 21/13 21/11
R32 Anderson Taveras Dominikánská Republika/Dominican Republic 21/5 21/14

Czech Open 2017
Brno

Q2 Wolfgang Gnedt Rakousko 18/21 20/22
Q1 Daniel S. Farid Indie/India 21/12 18/21 21/16

FZ FORZA Khrakiv International 2017
Charkov/Kharkiv

R32 Sam Parsons Anglie/England 6 19/21 21/15 16/21

TOTAL BWF World Championships 2017
Glasgow

R64 Rajiv Ouseph Anglie/England 16 15/21 13/21

Czech International
Karviná

SF Daniel Chislov Izrael/Israel 5 21/11 21/23 19/21
QF Shiau Cheng Chen Čínská Tchaj-Pej/Chinese Taipei 17/21 21/13 21/15
R16 Sahil Sipani Indie/India 21/15 21/18
R32 Ondřej Král Česká Republika 21/16 21/16

Peru International Challenge 2017
Lima

SF Rosario Maddaloni Itálie/Italy 2 19/21 21/18 15/21
QF Fabricio Farias Brazílie/Brazil 21/13 21/15
R16 Bruno Barrueto Breza Peru 21/8 21/10
R32 Rodolfo Ramirez Guatemala Walkover

play-off Extraliga
Praha/Prague

L Michał Rogalski Sokol Meteor Praha 21/17 19/21 14/21
L Jarolím Vícen BK Delcatar Benátky nad Jizerou 21/17 21/16

32nd Brazil International Cup
Saõ Paulo

R16 Niluka Karunaratne Srí Lanka 2 10/21 10/21
R32 Paweł Prądziński Polsko/Poland 21/14 21/10

III. Jamaica International 2017
Kingston

F Søren Toft Dánsko/Denmark 4 14/21 21/14 20/22
SF Matěj Hliničan Slovensko/Slovakia 3 21/9 21/18
QF Luke Couture Kanada/Canada 21/8 21/11
R16 Denis Coke Jamajka/Jamaica 21/8 21/13
R32 Bye - -

Mistrovství České republiky 2017
Liberec

F Milan Ludík Meteor Praha 1 15:21 20:22
SF Petr Beran SKB Český Krumlov 21/15 18/21 21/9
QF Jaromír Janáček SKB Český Krumlov 5/8 21/16 21/11
R16 Jaroslav Holeček BAC Kladno 21/9 21/10

Iceland International 2017
Reykjavík

R16 Mikkel Enghøj Dánsko/Denmark 22/20 11/21 11/21
R32 Ross Green Anglie/England 21/10 24/22

3. kolo extraligy
Hradec Králové/Brno

L Petr Beran SKB Český Krumlov 21/9 21/13
L Lukáš Holub Montas Hradec Králové 21/14 21/14

Memoriál Standy Krauze - Český Těšín
Český Těšín

F Jiří Louda USK Plzeň 5/8 21/13 21/14
SF Jan Louda USK Plzeň 21/19 15/21 21/19
QF Ondřej Král SKB Český Krumlov 5/8 12/21 21/12 21/17
R16 Přemysl Voráč USK Plzeň 21/2 21/3
R32 Bye - -

Yonex Welsh Open 2016
Cardiff

R32 Sarang Lakhanee Indie 18/21 12/21

Egypt International 2016
Káhira/Cairo

F Milan Ludík Česká Republika/Czech 1 14/21 20/22
SF Ahmed Salah Egypt 21/12 21/6
QF Mohammad Bani Hani Jordánsko/Jordan 21/6 21/6
R16 Abdelrahman Abdelhakim Egypt 23/21 21/7
R32 Bye

Yonex Dutch Open 2016
Almere

R64 Alen Roj Slovinsko 21/19 15/21 20/22

FZ FORZA Prague Open
Praha

Q3 Mads Christopersen Dánsko 19-21 12-21
Q2 Henri Aarnio Finsko 21-14 21-14
Q1 Grimaldy Navirio Gunawan U.S.A. 21-9 21-7

Yonex Slovak Open 2016
Trenčín

QF Matthew Carder Skostko 4 8/11 4/11 5/11
R16 Mateusz Biernacki Polsko 11-8 11-8 11-4
R32 Marcin Nowak Polsko 11-3 8-11 11-4 11-9

Hellas International 2016
Sidirokastro

SF Ivan Rusev Bulharsko 3 12-21 19-21
QF Roman Eudeline Francie 5 21-19 21-16
R16 Ivan Panev Bulharsko 21-14 21-14
R32 Jonathan Cassier Francie 21-4 21-4

Akademické MČR 2016
Pardubice

F Vojtěch Šelong 2 16/6 Retired
SF Jiří Louda 21/9 21/13
QF Lukáš Kurz 21/6 21/11
R16 Tomáš Veselý 21/4 21/9

Yonex Lithuanian International 2016
Kaunas

SF Sergey Sirant Rusko/Russia 2 19/21 14/21
QF Leo Rossi Francie/France 21/16 21/10
R16 Danylo Bosniuk Ukrajina/Ukraine 21/12 21/14
R32 David Bjarni Bjornsson Island/Iceland 21/8 21/14

Yonex Latvia International
Jelgava

QF Kasper Lehikonen Finsko/Finland 2 14/21 17/21
R16 Tom Rodrigues Francie/France 21/10 21/23 21/15
R32 Dzmitry Sidakou Bělorusko/Belarus 21/5 21/14

Slovenian International 2016
Medvode

R16 Miha Ivanic Slovinsko/Slovenia 17/21 20/22
R32 Matthew Carder Skotsko/Scotland 21/13 16/21 21/8

Velká cena Liberce
Liberec

F Tri Haryanto Indonésie 21/16 21/19
SF Juraj Vachálek Slovensko Retired
QF Marián Šulko Slovensko 21/8 21/12
R16 Vojtěch Brothánek TJ Astra Praha 21/9 21/7
R32 Kryštof Bumbálek TJ Slovan Vesec z.s 21/3 21/7

Finále Extraligy
Praha/Prague

L Teodorov Dimitar Delchev SKB Český Krumlov 22/20 21/17
L Adrian Dziolko BK Delcatar Benátky nad Jizerou 21/11 12/21 24/22

Yonex Polish Open 2016
Varšava/Warszawa

Q3 Hashiru Shimono Japonsko/Japan 11/21 12/21
Q2 Mateusz Biernacki Polsko/Poland 21/13 21/9
Q1 Oskar Westerlund Švědsko/Sweden 21/6 21/11

Romanian International 2016
Timisoara

QF Adi Pratama Indonésie/Indonesia 19/21 18/21
R16 Anton Kaisti Finsko/Finland 21/18 21/19
R32 Dinuka Karunaratna Srí Lanka/Sri Lanka 6 15/21 21/11 21/17

Austrian Open 2016
Vídeň/Vienna

Q1 Kodai Naraoka Japonsko/Japan 14/21 9/21

Thomas cup
Kazaň/Kazan

Q3 Mark Sames Litva/Lithuania 21/14 21/12
Q3 Nhat Nguyen Irsko/Ireland 21/16 21/14

MČR 2016
Karviná

F Petr Koukal Sokol Meteor Praha Radotín 2 21/18 11/21 11/21
SF Milan Ludik 1 19/21 21/14 21/14
QF Jarolím Vícen BK Delcatar Benátky n. Jizerou 3/4 21/17 21/11
R16 Petr Beran SKB Český Krumlov 21/12 21/17
R32 Ondřej Klimeš TJ Slovan Vesec 21/13 21/17

4. kolo Extraligy
Praha/Prague

L Michal Rogalski Sokol Meteor Praha Radotin 17/21 18/21

Yonex Estonian International 2016
Tallinn

Q3 Iikka Heino Finsko/Finland 6 20/22 21/15 19/21
Q2 Povilas Bartusis Litva/Lithuania 24/22 19/21 21/18
Q1 Andy Tsai Švédsko/Sweden 21/18 21/18

Těšínský pohár 2016
Český Těšín

SF Max Koreny SKB Český Krumlov 15/21 14/21
QF Jan Hubáček TJ Montas Hradec Králové 5/8 17/21 21/10 21/17
R16 Jan Benbenek TJ Sokol Plesná 21/16 21/17
R32 Bye - - -

3. kolo Extraligy
Dobruška/Brno

L Ondřej Král BAC Kladno 21/13 21/10
L Zdeněk Sváta Sokol Dobrůška 21/17 21/10

Yonex Italian International 2015
Miláno/Milan

Q2 Chia Hao Lee Tchaj-wan 15/21 11/21
Q1 Bruno Stegani Itálie/Italy 21/0 21/0

2. kolo Extraligy
Brno/Benátky nad Jizerou

L Adrian Dziołko BK Delcatar Benátky nad Jizerou 14/21 18/21
L Piotr Wasiłuk USK Plzeň 21/15 21/14

2015 Scottish Grand Prix
Glasgow

R64 Yuhan Tan Belgie/Belgium 15 14/21 18/21

Memorial Holobradého
Praha

F Maxmilián Koreny SKB Český Krumlov 18/21 21/15 21/18
SF Vojta Šelong Badminton FSpS MU Brno 5/8 21/0 21/0
QF René Neděla Montas Hradec Králové 21/0 21/0
R16 Dean Brabec Meteor Praha 21/10 21/13

Hungarian International 2015
Budapešť

R32 Nick Fransman Holandsko/Holland 5 13/21 21/12 12/21

1. kolo Extraligy
Český Krumlov/Brno

L Jan Hubáček TJ Astra Praha 21/15 21/13
L Jaromír Janáček SKB Český Krumlov 21/19 21/12

Czech Open 2015
Praha

Q2 Mark Caljouw Holandsko/Holland 9 15/21 21/18 14/21
Q1 Artyom Savatyguin Uzbekistán/Uzbekistan 22/20 21/14

Polish Open 2015
Lubin

R32 Anton Kaisti Finsko/Finland 25/23 23/25 20/22

Akademické MČR
Olomouc

F Ondřej Král VUT Brno 2 21/15 21/9
SF David Ptáček VŠB TU Ostrava 4 21/14 21/13
QF Michal Netík ČVUT Praha 21/7 21/11
R16 Lukáš Tlustý UK Praha 21/9 21/7

20. Benátecký Pohár
Benátky nad Jizerou

F Lukáš Zevl BK Delcatar Benátky nad Jizerou 17/21 21/19 22/20
SF Jaromír Janáček SKB Český Krumlov 3/4 21/17 17/21 21/14
QF Martin Vícen SK Kometa Brno 21/8 21/18
R16 Ondřej Král Most 21/18 21/3

Slovak Open 2015
Trenčín

R16 Henri Aarnio Finsko/Finland 15/21 9/21
R32 Gergely Krauz Maďarsko / Hungary 21/14 19/21 21/16

Canada Open 2015 Grand Prix
Calgary

R64 Wisnu Yuli Prasetyo Indonésie/Indonesia 13/21 16/21

US Open 2015 Grand Prix Gold
New York

R64 Christian Lind Thomsen Dánsko/Denmark 17/21 16/21

Yonex Lithuanian International 2015
Kaunas

F Kestusis Navickas Litva/Lithuania 1 22/20 6/21 21/18
SF Sam Parsons Anglie/England 4 18/21 21/18 21/19
QF Pierrick Cajot Francie/France 21/13 13/21 21/15
R16 Ronan Gueguin Francie/France 21/19 21/17
R32 Paweł Pradzinski Polsko/Poland 21/19 21/17

Yonex Riga International 2015
Riga

R32 Pedro Martins Portugal 15/21 8/21

Grand Prix Liberec
Liberec

F Bedřich Valenta Super Stars Most 3/4 21/9 21/15
SF Jaromír Janáček SKB Český Krumlov 5/8 21/13 21/17
QF David Ptáček Kopřivnice 5/8 21/15 21/6
R16 René Neděla Montas Hradec Králové 21/2 21/14
R32 Jakub Klubal Meteor Praha 21/1 21/10

Final of Extraleague
Praha

L Josef Richtr BK Delcatar Benátky n. Jizerou 21/11 21/10
L Maxmilián Koreny SKB Český Krumlov 21/9 17/21 10/21

41st Polish Open 2015
Arlamow

R32 Hsueh Hsuan Yi Chinese TaiPei 13/21 12/21
Q3 Anton Kaisti Finsko 5 21/17 13/21 21/19
Q2 Piotr Wasiłuk Polsko 21/18 21/15
Q1 Maciej Ociepa Polsko 21/10 21/13

Romanian International 2015
Timišoara

R32 Mark Caljouw Holandsko 8 12/10 6/11 3/11 3/11

50th Portuguese International 2015
Caldas da Rainha

R32 Kieran Merrilees Skotsko 5 18/21 12/21
Q3 Daniel Ojaäär Švédsko 21/16 21/19
Q2 Gergin Nedyalkov Bulharsko 21/18 21/9
Q1 Akseli Dankansen Finsko 21:18 16/21 21/13

Extraliga
Brno

L Zdeněk Sváta TJ Sokol Dobrůška 21/9 17/21 21/11

Austrian Open 2015
Vídeň

Q2 Mathias Almer Rakousko 3 16/21 17/21
Q1 Mathias Bonny Švýcarsko 21/14 24/22

Slovenská Extraliga
Trenčín

L Matej Poláček KPŠ Košice 21/17 21/10
L Matej Hliničan M-Šport Trenčín 21/19 21/17
L Lukáš Klačanský Ceva Trenčín 17/21 21/17 24/22

MČR 2015
Karviná

QF Jan Fröhlich BC Delcatar Benátky n. Jizerou 2 13/21 11/21
R16 David Ptáček Kopřivnice 21/17 21/17
R128 Přemysl Voráč USK Plzeň 21/6 21/16

4. kolo Extraligy
Praha

L Lukáš Kurz TJ Astra Praha 21/12 21/7

Velká cena Českého Těšína
Český Těšín

F Bedřich Valenta Super Stars Most 21/11 21/15
SF Juraj Vachálek Slovensko 5/8 21/10 21/9
QF Jan Hamáček TJ Montas Hradec Králové 21/13 21/7
R16 Jan Vitvera TJ Chemička Ústí 21/10 21/14
R32 Bye - - -

3. kolo Extraligy
Praha

L Matěj Hliničan Meteor Praha 21/16 21/17
L Jiří Louda USK Plzeň 19/21 21/13 16/21

Botswana International 2014
Lobatse

R16 Blagovest Kisyov Bulharsko 4 16/21 21/23
R32 Christopher Paul Mauricius 21/11 21/15

South Africa International
Pretoria

R32 Edwin Ekiring Uganda 16/21 16/21

2. kolo Extraligy
Brno

L Maciej Polakowski BaC Kladno/Polsko 21/10 16/21 17/21
L Petr Jelínek BK 73 Benátky nad Jizerou 21/16 21/11

Morocco International 2014
Casablanca

QF Yuhan Tan Belgie 2 11/10 0/11 5/11 7/11
R16 Yosuf Ramazan Bay Turecko 11/6 11/10 11/7
R32 Ayham Abd Eleddin Jordánsko 11/4 11/5 11/3

Hungarian International 2014
Budapešť

R32 Vilson Vattanirappel Rakousko 8/11 11/5 9/11 10/11

1. kolo Extraligy
Brno

L Komang Sandy Wijaya Dobrůška/Indonésie 21/11 21/11

43rd RSL Czech International 2014
Praha

R32 Kasper Lehikoinen Finsko 9/21 13/21
Q3 Winson Neo Malajsie 21/3 21/18
Q2 Luis Ramon Garrido Mexiko 27/29 24/22 21/14
Q1 Dzmitry Saidakou Bělorusko 21/6 21/4

Polish Open 2014
Lubiň

Q2 Lukáš Zevl Česká Republika 11/10 6/11 11/9 8/11 7/11
Q1 George Isherwood Anglie 11/5 11/3 11/7

Yonex Belgian International 2014
Leuven

Q1 Petr Lang Německo 2/11 10/11 9/11

Benátecký pohár 2014
Benátky nad Jizerou

SF Jakub Bitman Česká republika 5/8 17/21 21/19 17/21
QF David Pokorný Česká republika 21/9 21/11
R16 Jan Somerlik Česká republika 21/9 21/3
R32 Bye

Yonex Slovak Open 2014
Trenčín

SF Justin Teeuwen Holandsko 7/11 11/7 8/11 11/9 9/11
QF Pavel Florian Česká republika 2 11/5 11/5 8/11 10/11 11/5
R16 Maciej Poulakowski Polsko 11/8 6/11 11/5 11/10
R32 Ross Green Anglie 11/7 11/6 11/7

US Open 2014
New York

R64 Sattawat Pongnairat USA 14 7:21 12:21

European Team Championships
Amiens

L Thomas Rouxel BC Chambly Oise Singl 1 19:21 7:21
L Florin Balaban BC 82 Bettembourg Singl 2 21:17 21:9

Lithuanian International 2014

R32 Alan Plavin Litva 17:21 21:13 16:21

FZ Forza Slovenian International
Medvode

F Chun Hsien Yu Tai-Pei 3 15:21 14:21
Q2 Max Koreny Kanada 17:21 21:17 23:21
Q1 Simon Skok Slovinsko 21:9 21:5

Velká cena města Liberec
Liberec

F Jiří Louda Česká republika 5/8 21:7 21:10
SF Jan Hubáček Česká republika 5/8 21:16 21:10
QF Michal Hamáček Česká republika 21:7 21:10
R16 Jakub Zahrádka Česká republika 21:8 21:6
R32 David Ptáček Česká republika 21:19 21:11
R64 Bye

Finále Compo Praha Extraligy 2014
Praha

R128 Viki Indra Okvana Indonésie 21:19 21:19
L Michal Severa Česká republika 21:11 21:16

IV. Italian Junior International
Miláno

SF Alex Vlaar Holandsko 5/8 17:21 21:23
QF Luis Enrique Peñalver Španělsko 2 21:18 19:21 21:9
R16 Leon Seiwald Rakousko 21:18 18:21 21:7
R32 Bernardo Atilano Portugalsko 21:12 21:14
R64 Duarte Nuno Anjo Portugalsko 21:15 21:18

40th Polish Open 2014
Varšava

Q2 Kuo Po Cheng Chinese TaiPei 16:21 10:21
Q1 Mateusz Swierczynski Polsko 21:13 21:18

MČR družstev juniorů 2014
Český Krumlov

L Filip Budzel Česká republika 21:12 21:3
L Jan Hubáček Česká republika 21:8 21:9
L Filip Budzel Česká republika 21:13 21:9
L Dušan Havlát Česká republika 21:8 21:3
L Ondřej Klimeš Česká republika 21:11 21:9

Velká cena města Plzně
Plzeň

F Petr Jelínek Česká republika 1 22:20 21:6
SF Juraj Vachálek Slovensko 5/8 21:10 23:21
QF Jaromír Janáček Česká republika 21:14 21:18
R16 Rudolfo Salles Brazílie 21:5 21:7
R32 Přemysl Voráč Česká republika 21:8 21:10

Austrian International Challenge 2014
Vídeň

Q1 Jacob Nilsson Švédsko 16:21 15:21

Mistrovství ČR juniorů
Orlová

F Jan Hubáček Česká republika 2 21:8 22:20
SF Jiří Louda Česká republika 5/8 21:14 21:10
QF Jan Louda Česká republika 18:21 21:8 21:10
R16 Matěj Klupa Česká republika 21:9 21:10
R32 bye

Mistrovství ČR dospělých
Most

QF Jan Frohlich Česká republika 2 13:21 21:13 12:21
R16 Václav Benbenek Česká republika 21:11 21:8
R32 Marek Teller Česká republika 21:17 21:17

Yonex Estonian International
Tallinn

Q3 Justin Teuween Holandsko 21:14 20:22 13:21
Q2 Alan Plavin Litva 21:9 21:18
Q1 Iikka Heino Finsko 9 21:18 21:17

X III Italian International
Řím

Q2 Indra Bagus Ade Chandra Itálie/Indonésie 8 15:21 17:21
Q1 Rüdniger Gnedt Rakousko 21:16 21:17

Carlton Irish Open
Dublin

Q1 Daniel Ojaar Švédsko 11:21 8:21

2. kolo Compo Praha Extraligy
Brno

L Lukáš Klačanský Meteor Praha 21:13 21:8
L Mirko Šída Liberec 21:12 21:14

Yonex Czech Junior International
Orlová

R16 Dragoslav Petrovic Srbsko 16:21 18:21
R32 Jakob Wraber Rakousko 21:5 21:10
R64 Bye

Victor Slovak Junior 2013
Dubnica nad Váhom

F David Peng Německo 3/4 21:8 21:18
SF Max Weisskirchen Německo 3/4 21:17 21:17
QF Krzysztof Jakowczkuk Polsko 5/8 21:13 21:14
R16 Leon Seinwald Rakousko 9/16 21:15 21:15
R32 Simon Skok Slovinsko 21:6 21:9
R64 Richard Smatlak Slovensko 21:4 21:6

World Junior Championships
Bangkok

R32 Jun Peng Zhao Čína 15:21 14:21
R64 Wilsen Joseph Li Filipíny 21:10 21:13
R128 bye

Suhandinata Cup 2013
Bangkok

L Buwaneka Tharindu Dullewa Srí Lanka 17:21 21:13 20:22
L Daniel Guda Austrálie 21:19 19:21 21:17
L Dmitrii Ryabov Rusko 21:13 21:15
L Sheng Jie Yang Chinese Taipei 14:21 10:21

Extraliga
Brno/Kladno

L Petr Hoenberger Kladno 21:12 21:9
L Přemysl Voráč USK Plzeň 21:18 21:10

Czech International 2013
Brno

Q2 Kalle Koljonen Finsko 12 21:16 8:21 12:21
Q1 Sam Phillips Anglie 21:18 16:21 21:19

Yonex Belgian Junior 2013
Herstal

R32 Stijn de Langhe Belgie 20:22 21:12 20:22

Benatecky pohár
Benátky nad Jizerou

F Jakub Bitman TJ Sokol Jehnice 1 17:21 18:21
SF Jaromír Janáček Český Krumlov 21:17 21:9
QF Viki Indra Okvana Indonesie 18:21 28:26 21:19
R16 Juraj Vachálek Slovensko 2 21:10 21:17
R32 Michal Netík Astra Praha 21:6 21:14

Victor Slovak Open 2013
Prešov

R32 Alex Lane Anglie 14:21 21:16 14:21
Q3 Gergely Krauz Maďarsko 6 21:12 21:16
Q2 Christian Kirchmayr Švýcarsko 14:21 21:9 21:10
Q1 bye - - -

US Open Grand Prix Gold
Los Angeles, Orange County

R64 Antonio Benjamin Gadi Filipíny 10:21 16:21

Slovenian International 2013
Medvode

Q2 Mykola Dmitrishin Ukrajina 21:16 6:21 20:22
Q1 Mathias Almer Rakousko 3 21:16 10:21 21:14

GPA Liberce
Liberec

F Juraj Vachálek Slovensko 3/4 21:14 21:13
SF Ondřej Kopřiva Česká republika 5/8 21:16 21:12
QF Petr Jelínek Česká republika 3/4 21:5 21:9
R16 Jan Hubáček Česká republika 22:20 21:7
R32 Josef Richtr Česká republika 21:7 21:14
R64 Bye

Victor Croatian International 2013
Zagreb

Q2 Luka Zdjencak Chorvatsko 3 21:12 19:21 16:21
Q1 Peter Letsch Maďarsko 28:26 21:6

European Junior Championships 2013
Ankara

QF Rhys Walker Anglie 5/8 16:21 22:24
R16 Iikka Heino Finsko 9/16 21:18 21:17
R32 Sinan Zorlu Turecko 21:16 18:21 21:18
R64 Stefan As Ingvarsson Island 21:12 21:15
R128 Bye

German Junior 2013
Berlin

R32 Vincent de Vries Holandsko 16:21 20:22
R64 Tautvydas Liorancas Litva 21:10 21:8
R128 Bye - - -

Yonex Dutch Junior International
Haarlem

R16 Pannawit Thongnuam Thajsko 9/16 14:21 21:19 9:21
R32 Teun Yntema Holandsko 21:12 21:12
R64 Ben Lane Anglie 21:14 17:21 21:17
R128 Bye - - -

Mistrovství ČR družstev juniorů
Brno

L Tomáš Waller Astra Praha 21:7 21:7
L Tomáš Komár Sokol Klimkovice 21:8 21:4
L Vojtěch Benedikt BK Benátky n. Jizerou 21:8 21:6
L Jan Šťástek Sokol Dobrůška 21:5 21:4

Mistrovství ČR juniorů
Český Krumlov

F Jaromír Janáček Česká republika 2 21:13 21:17
SF Jiří Louda Česká republika 3/4 21:9 21:12
QF Matěj Šváb Česká rebublika 5/8 21:10 21:9
R16 Vojtěch Benedikt Česká republika 21:12 21:8
R32 Bye

Mistrovství ČR dospělých
Most

QF Honza Frohlich Česká republika 2 17:21 14:21
R16 Vojtěch Šelong Česká republika 5/8 22:20 21:13
R32 Jaromír Janáček Česká republika 12:21 21:10 21:16

Plock Polish Junior International 2013
Płock

SF Justin Teeuwen Holandsko 3/4 8:21 19:21
QF Mateusz Świerczyński Polsko 21:14 21:17
R16 Vincent Medina Francie 21:12 21:12
R32 Sebastian Sado Polsko 21:11 21:12
R64 - -

Memoriál Stanislava Krauze
Český Těšín

QF Petr Jelínek Česká republika 1 17:21 21:9 13:21
R16 Zdeněk Sváťa Česká republika 21:19 21:15
R32 Tomáš Krajča Česká republika 21:11 21:9

Thwack Czech Junior 2012
Orlová

F Filip Špoljarec Chorvatsko 5/8 21:17 21:11
SF Shohzod Gulomzoda Rusko 21:16 21:17
QF David Balucha Slovensko 9/16 21:8 21:14
R16 Alexander Serov Rakousko 21:15 21:13
R32 Bedřich Valenta Česká republika 21:10 21:12
R64 Samuel Repiar Slovensko 21:5 21:12
R128 - - - - - -

VICTOR Slovak Junior 2012
Dubnica nad Váhom

F Shohzod Gulomzoda Rusko 21:15 21:13
SF Ivan Tucaković Chorvatsko 2 21:17 21:17
QF Mateusz Świerczynki Polsko 9/16 21:19 21:15
R16 Mateusz Biernacki Polsko 17:21 21:16 21:7
R32 Wojciech Mendrek Česká republika 21:7 21:4
R64 Simon Skok Slovinsko 23:21 21:14

YONEX BWF World Junior Championships 2012
Chiba

R16 Hsu Jui Ting Chinese TaiPei 10:21 14:21
R32 Alex Lane Anglie 21:19 21:16
R64 Vincent de Vries Holandsko 21:13 21:23 22:20
R128 - - - - - -

Extraliga družstev
Brno-Jehnice

L Bedřich Valenta Česká republika 21:12 21:10
L Ondřej Kopřiva Česká republika 21:19 21:18

Croatian Junior International 2012
Poreč

R64 - - - - - -
R32 Roman Timko Rusko 21:8 22:20
R16 Simon Skok Slovinsko 21:10 21:9
QF Stefan Kradolfer Švýcarsko 21:8 21:13
SF Dominik Stipsits Rakousko 3/4 21:8 16/9, SKREČ
F Jaromír Janáček Česká republika 1 21:10 21:15

Thwack Czech International 2012
Brno

Q1 Kamil Kanas Slovensko 21:10 21:9
Q2 Ben Muir Anglie 17:21 21:17 21:14
Q3 Jamie Bonsels Anglie 5/8 18:21 17:21

Yonex Belgian Junior 2012
Liège

R64 Dominic Scherpen Německo 13:21 21:9 21:15
R32 Christian Kirschmayr Švýcarsko 21:8 17:21 21:18
R16 Pierrick Cajot Francie 9/16 13:21 19:21

Instagram

Prvn tden ppravy na MS 2018 je u konce. Te podn zregenerovat a pipravit se na ten dal

Facebook

10/08/2018

Poslední čtyři dny jsem strávil regenerací v OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra, kde se o mě starala paní fyzioterapeutka Vlasta Řeháková. Dala mě dohromady pro další trénink, moc díky. Last week I spent my time in Olymp centre of sport, where we worked with physiotherapist Vlasta Řeháková. Really positive vibes, thanks for it.

07/08/2018

Výměna s aktuálním vicemistrem světa SHI Yuqi se dostala i do přehledu BWF. Jsem na to náležitě hrdý ;-) 💪👍🏸 Určitě koukněte na celý report, stojí to za to. Czech Badminton The rally with SHI Yuqi, was included in the BWF report as one of the best save. I'm very proud of it ;-) 💪👍🏸

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie