Kondiční příprava

24/05/2013

        Po dohrání Slovenian International mi oficiálně začalo " přechodné období " neboli čas na aktivní odpočinek. Velmi jsem si ho užil, jelikož jsem rakety odložil do skříně, trika jsem nechal v šatníku a opeřeného kamaráda jsem nechtěl vidět celé to období. Opravdu jsem si to užíval, protože jsem veděl, že nemusím ráno vstávat na trénink, nemusím se hnat do haly, fitka nebo stadionu atd. Prostě jsem vypl a užíval jsem si jiných sportů např. in-line brusle, tenis nebo plavání. Také jsem hodně chodil do wellnessu. Měl jsem vyslovený zákaz od realizačního týmu běhat, nebo trénovat něco. Někdy to bylo težké, ale zvládl jsem to :-).

        Po deseti dnech svého volna mně začala kondiční příprava, která probíhá pod dozorem mého kondičního trenéra Davida Neruda. S Davem trénuji už 2 roky a díky němu jsem fyzicky a také psychicky připraven na každý turnaj a moc si toho cenním! Od tohoto čtvrtka jsme začli. Celkově budu mít 6 týdnů intentzivní přípravy. Za týden odtrénujeme celkově 10 tréninků, z toho 2 badmintonové. Cítím se velmi dobře a jsem nažhavený na trénink! Budu vás informovat, jak  vše probíhá. Mějte se hezky, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

05/12/2018

V pátek jdeme na to. Držte palce. Bude to těžké, ale chceme vyhrát. European Championship of teams - qualification will start this Friday. Cross your fingers.

01/12/2018

"Souboj o Brno" nakonec těsně, ale pro nás. Byl to boj a doufám, že všem co došli se to líbilo. Přijďte zítra fandit i na Klimkovice 👏 The first Brno (my hometown) derby in Czech extraleague for us. Tight match, but still, Victory ✌️Good match, respect for SK Stavos Brno Slatina.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie