Mistři ČR smíšených družstev

16/04/2013

Tento víkend se konalo vyvrcholení naši nejvyšší soutěže družstev.  Každoročně je to nejvíce sledovaná badmintonová akce, kde můžete vidět skvělé hráče. Můj tým potvrdil svoji tříletou nadvládu v této soutěži, kde už třikrát za sebou vyhrál od roku 2010-2013 a navíc jsme přidali čtvrtou výhru!

        Celkové složení družstva je Petr Koukal, Jakub Bitman, Lukasz Moren, Jaro Vícen, Já a Standa Kohoutek a za holky Kamila Augustyn, Bětka Bášová a Lucka Havlová. Jsem nesmírně rád, že jsme se sešli v tomto kádru, nikdo nebyl nemocen nebo nepřítoměn. Byli jsme v plné síle a všichni odhodlání vyhrát další titul! Trenérem nám byl jako vždy Lada Vorel, který se o nás znovu skvěle postaral! Za to mu moc děkujeme!

        V sobotu od 10:00 jsme nastoupili k semifinálovému zápasu s BC Kladno. Byli jsme jasní favorité a 100% jsme to potvrdili po výhře 8:0. Já jsem přinesl boda z 3. singla, kde jsem přehrál Michala Severu 21:17 a 21:17! Měl jsem radost, že jsem týmu pomohl k výhře a celkový projev na kurtě byl skvělý. Trochu mě zklamala podpora díváků. Moc se jich nesešlo a tak jsem věřil, že na nedělní finále příjde více. V druhém duelu postoupily po výhře 5:3 Benátky nad Jizerou, náš standartní finálový soupeř, se kterým jsem vždy sehráli infarktové zápasy. Jestli si pamatujete, poslední byl až 6:5 v prodloužení :-) 

        Nedělní finále se hrálo od 16:00. Náš tým po skvělém odpočinku, který jsme strávili v sobotu večer na Staroměstském náměstí prohlídkou a procházkou po různých atrakcích byl skvělým odreagováním. Za to můžeme poděkovat našemu kapitánovi Petrovi Koukalovi, který se o to postaral. Naším cílem byla jasná výhra a nedat soupeři šanci! Každý hrál na 120% a nechal vše, co mohl na kurtě. Díky skvělému týmovému duchu a divácké podpoře, která mě překvapila jsme poprvé Benátky porazili jasným výsledkem 6:1 a mohli jsme se radovat ze zisku 4. titulu! Obrovská radost byla znát na každém hráči a hlavně " BOSSU " Láďovi Vorlovi! 

        Chci celému týmu moc poděkovat za skvělý víkend, který jsme zase prožili. Jsou to skvělé dny, kdy se člověk uvolní a může popovídat se skvělými lidmi. Moc se těším na další takové. Mějte se hezky, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie