Mistři ČR smíšených družstev

16/04/2013

Tento víkend se konalo vyvrcholení naši nejvyšší soutěže družstev.  Každoročně je to nejvíce sledovaná badmintonová akce, kde můžete vidět skvělé hráče. Můj tým potvrdil svoji tříletou nadvládu v této soutěži, kde už třikrát za sebou vyhrál od roku 2010-2013 a navíc jsme přidali čtvrtou výhru!

        Celkové složení družstva je Petr Koukal, Jakub Bitman, Lukasz Moren, Jaro Vícen, Já a Standa Kohoutek a za holky Kamila Augustyn, Bětka Bášová a Lucka Havlová. Jsem nesmírně rád, že jsme se sešli v tomto kádru, nikdo nebyl nemocen nebo nepřítoměn. Byli jsme v plné síle a všichni odhodlání vyhrát další titul! Trenérem nám byl jako vždy Lada Vorel, který se o nás znovu skvěle postaral! Za to mu moc děkujeme!

        V sobotu od 10:00 jsme nastoupili k semifinálovému zápasu s BC Kladno. Byli jsme jasní favorité a 100% jsme to potvrdili po výhře 8:0. Já jsem přinesl boda z 3. singla, kde jsem přehrál Michala Severu 21:17 a 21:17! Měl jsem radost, že jsem týmu pomohl k výhře a celkový projev na kurtě byl skvělý. Trochu mě zklamala podpora díváků. Moc se jich nesešlo a tak jsem věřil, že na nedělní finále příjde více. V druhém duelu postoupily po výhře 5:3 Benátky nad Jizerou, náš standartní finálový soupeř, se kterým jsem vždy sehráli infarktové zápasy. Jestli si pamatujete, poslední byl až 6:5 v prodloužení :-) 

        Nedělní finále se hrálo od 16:00. Náš tým po skvělém odpočinku, který jsme strávili v sobotu večer na Staroměstském náměstí prohlídkou a procházkou po různých atrakcích byl skvělým odreagováním. Za to můžeme poděkovat našemu kapitánovi Petrovi Koukalovi, který se o to postaral. Naším cílem byla jasná výhra a nedat soupeři šanci! Každý hrál na 120% a nechal vše, co mohl na kurtě. Díky skvělému týmovému duchu a divácké podpoře, která mě překvapila jsme poprvé Benátky porazili jasným výsledkem 6:1 a mohli jsme se radovat ze zisku 4. titulu! Obrovská radost byla znát na každém hráči a hlavně " BOSSU " Láďovi Vorlovi! 

        Chci celému týmu moc poděkovat za skvělý víkend, který jsme zase prožili. Jsou to skvělé dny, kdy se člověk uvolní a může popovídat se skvělými lidmi. Moc se těším na další takové. Mějte se hezky, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie