Teď vše začíná

10/04/2013

        Po skončení Mistrovství Evropy juniorů jsem se dal po dvoudenní pauze do intenzivního tréninku. Nová kapitola mé kariéry začíná již zítra, protože odehraji svůj druhý turnaj v seniorské kategorii. Odjíždím tam společně se svým trenérem a otcem. Těším se moc, bude to zajímavé srovnat moje síly se staršími, vyspělejšími a lepšími hráči. Očekávám, že to bude spíše sbírání zkušeností, než vítězní vlna, která se mě držela po dobu juniorské kategorie.  

        Zítra nastupuji ke svému prvnímu zápasu v kvalifikaci v 17:20 proti Maďarovi Peterovi Letschovi. Jsem velice zvědavý, jak to zvládnu a věřím, že budu bojovat o každý bod tak, jako bych hrál finále jakéhokoliv jiného turnaje. Cítim se dobře připravený! Dnes mě čeká ještě jeden trénink, kde si jdu zahrát pro dobrý pocit, abych byl zítra rozehraný. Tento víkend se také hraje finále Compo Praha extraligy smíšených družstev, kde jsme se probojovali s týmem Veselý Jehnic. Jsem velice zvědavý, jak to odehrajeme a jestli obhájíme již po čtvrté titul mistra Čr! Mějte se hezky a s pozdravem Adam Mendrek 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

MČR 2016, Karviná

Všechny galerie