Teď vše začíná

10/04/2013

        Po skončení Mistrovství Evropy juniorů jsem se dal po dvoudenní pauze do intenzivního tréninku. Nová kapitola mé kariéry začíná již zítra, protože odehraji svůj druhý turnaj v seniorské kategorii. Odjíždím tam společně se svým trenérem a otcem. Těším se moc, bude to zajímavé srovnat moje síly se staršími, vyspělejšími a lepšími hráči. Očekávám, že to bude spíše sbírání zkušeností, než vítězní vlna, která se mě držela po dobu juniorské kategorie.  

        Zítra nastupuji ke svému prvnímu zápasu v kvalifikaci v 17:20 proti Maďarovi Peterovi Letschovi. Jsem velice zvědavý, jak to zvládnu a věřím, že budu bojovat o každý bod tak, jako bych hrál finále jakéhokoliv jiného turnaje. Cítim se dobře připravený! Dnes mě čeká ještě jeden trénink, kde si jdu zahrát pro dobrý pocit, abych byl zítra rozehraný. Tento víkend se také hraje finále Compo Praha extraligy smíšených družstev, kde jsme se probojovali s týmem Veselý Jehnic. Jsem velice zvědavý, jak to odehrajeme a jestli obhájíme již po čtvrté titul mistra Čr! Mějte se hezky a s pozdravem Adam Mendrek 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie