Poslední přípravy na MEJ 2013

18/03/2013

Od pondělí 11.3. mi začala poslední fáze přípravy na nadcházející mistrovství Evropy juniorů, které se koná již tento pátek v turecké Ankaře. Během týdne jsem měl celkově 8 tréninků, z toho 5 herních, 2 kondiční a jeden s fyzioterapeutem.

        Musím říci, že to byl pro mě celkem náročný týden, hlavně po fyzické stránce. Kondiční tréninky byly velmi náročné ( můžete si přečíst na mé FanPage na Facebooku ). Herní tréninky se nesly v duchu tréninku backhandu po lajně a stick-smeče. Hodně jsme také trénovali nastřelování do celého kurtu, kde jsem musel všechno vrátit. 

        Od pátku 15.3. jsem se ještě zúčastnil posledního přípravného soustředění s juniorskou reprezentací před právě přicházejícím mistroství Evropy. Soustředění se konalo v krásném komplexu Omega v Olomouci. Musím říci, že jsem byl maximálně spokojený. Obsluha, prostředí, celkový dojem byl skvělý! Tréninky, nebo spíš tréninkové zápasy byly na programu všech tréninků. Cílem bylo stmelit celý kádr a sehrát páry do všech disciplín. Myslím, že všichni můžeme být maximálně spokojeni :-).

        Dnes, v pondělí 18.3. jsem měl velmi pěkný den. Po skvělém ranním tréninku jsem navázal novou spolupráci s firmou Invicta watches, která podporuje sportovce svými produkty hodinek. Chci moc poděkovat a věřím, že budu prezentovat tyto hodinky na 120%! Druhá zpráva je, že jsem k dnešnímu dni zůstal na pozici 1. hráče juniorského Circuitového žebříčku! Je to velmi skvělý výsledek a navíc velká motivace do budoucna!

        Tento čtvrtek ráno odlétáme do Ankary, kde máme ještě večer jeden trénink! Moc se těším a vše info budu psát na FanPage! Mějte se hezky a děkuji za podporu!

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie