Poslední týden tréninku

06/01/2013

Ahoj všichni, další týden tréninku v Brně mám za sebou. Celkově se celá příprava vyvážila mezi kondiční a badmintonovou. Cítím se velmi dobře. Teď už poslední týden se dám do skvělé nálady, která mě nakopne do nadcházejících turnajů :-) !

        Dnes v neděli 6.1 ojíždím na juniorské soustředění do sportovního centra Nymburk, kde budu už pouze udržovat svoji formu a snažit se připravit spíše po psychické stránce na svoje turnaje, které mě čekájí od příštího týdne. Bude to velmi náročné, jenom za první dva měsíce ( leden, únor ) mě čeká kolem šesti turnajů. Velmi se na ně těším! Velmi si přeji, abych ukázal to, co jsem během přechodného období v Číně nabyl. Jak jsem již psal, byla to životní zkušenost a věřím, že mi to pořádně otevřelo oči! 

        První turnaj, na kterém se představím bude Grand Prix A Memorial S. Krauze v mém rodném městě Český Těšín. Tento turnaj beru jako svoje rozehrání na nadcházející " důležité " turnaje ( např. MMJ Polska, MČR Dospělých, atd... ). Během hry si chci vyzkoušet všechny údery a zároveň se " nahodit " na zápasové tempo. 

        Všem Vám moc děkuji za hezké přání do Nového roku, které jsem od Vás jak sms zprávou, nebo emailem dostal! Moc si toho vážím! 

        Ještě jsem Vám chtěl říct, že jsem rozjel svoji FAN PAGE na Facebookové stránce, kde se dozvíte o všem potřebném, co se odehrává jak v mém badmintonovém tak i osobním životě. Jsou tam také videa z tréninků, kde provádím cvičení, které se Vám mohou líbít a které si můžete sami vyzkoušet. Stačí pouze dát " LIKE " a už budete mít všechny mé příspěvky na své zdi! Mějte se hezky! Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie