Poslední týden tréninku

06/01/2013

Ahoj všichni, další týden tréninku v Brně mám za sebou. Celkově se celá příprava vyvážila mezi kondiční a badmintonovou. Cítím se velmi dobře. Teď už poslední týden se dám do skvělé nálady, která mě nakopne do nadcházejících turnajů :-) !

        Dnes v neděli 6.1 ojíždím na juniorské soustředění do sportovního centra Nymburk, kde budu už pouze udržovat svoji formu a snažit se připravit spíše po psychické stránce na svoje turnaje, které mě čekájí od příštího týdne. Bude to velmi náročné, jenom za první dva měsíce ( leden, únor ) mě čeká kolem šesti turnajů. Velmi se na ně těším! Velmi si přeji, abych ukázal to, co jsem během přechodného období v Číně nabyl. Jak jsem již psal, byla to životní zkušenost a věřím, že mi to pořádně otevřelo oči! 

        První turnaj, na kterém se představím bude Grand Prix A Memorial S. Krauze v mém rodném městě Český Těšín. Tento turnaj beru jako svoje rozehrání na nadcházející " důležité " turnaje ( např. MMJ Polska, MČR Dospělých, atd... ). Během hry si chci vyzkoušet všechny údery a zároveň se " nahodit " na zápasové tempo. 

        Všem Vám moc děkuji za hezké přání do Nového roku, které jsem od Vás jak sms zprávou, nebo emailem dostal! Moc si toho vážím! 

        Ještě jsem Vám chtěl říct, že jsem rozjel svoji FAN PAGE na Facebookové stránce, kde se dozvíte o všem potřebném, co se odehrává jak v mém badmintonovém tak i osobním životě. Jsou tam také videa z tréninků, kde provádím cvičení, které se Vám mohou líbít a které si můžete sami vyzkoušet. Stačí pouze dát " LIKE " a už budete mít všechny mé příspěvky na své zdi! Mějte se hezky! Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie