Cesta do Číny

02/12/2012

V pátek ráno jsem v 5:00 zahájil svou dlouhou cestu na druhou stranu zěmekoule, do čínského města Dongguan. V 11:20 mně, Filipovi a Bedřichovi letělo letadlo do Helsinek, jenomže již v Praze na letišti Válclava Havla jsme nabrali půlhodinové zpoždění. Do Helsinek jsme proto přistáli v 15:00 a hned po příletu jsme rychlejší chůzí šli na gate A03, odkud nám letělo letadlo do čínského Choingquingu. Letěli jsme se společností Finnair. Naneštěstí v Helsinkách bylo husté sněžení a to nám velmi znepříjemnilo odlet. Po nástupu na palubu letadla jsme čekali 2 hodiny, než se letadlo připravilo k odletu. Toto zpoždění nám zkomplikovalo celou cestu! Díky tomu jsme přiletěli místo 8:20 až v 9:50 do Číny a proto jsme nestihli náš spoj do naší cílové stanice v Shenzenzu!

Po osmihodinovém letu jsme již s jistotou věděli, že letadlo do Shenzenu nestihnem. Proto jsem to začal řešit a hned po příletu do Choingquingu jsme si vyzvedli zavazadla a šli jsme do čínské letecké  společnosti Han Air, kde jsme chtěli přebookovat naše letenky na další let. Po 30 minutách dohadování jsem bohužel neuspěl a letenka nám propadla. Museli jsme si koupit novou letenku,bohužel jsme s tím nepočítali a nastala situace, se kterou jsme nepočítali! To nám hodně znechutilo cestu a po návratu z Číny budeme naléhat na společnost Finnair, aby nám proplatila letenky, které díky jejich chybě jsme si museli koupit. Po nastoupení na palubu letadla, které letělo do Shenzenu jsme si již oddychli a mohli se konečně v klidu dospat! Na shenzenském letišti jsme přistáli v 15:00, naštěstí zavazadla dorazila. Po východu z exitu na nás čekali s odvozem. Do naší finálové stanice jsme dojeli autem po 45 minutách cesty. 

Jsem velmi rád, že jsme cestu v " klidu " zvládli. Ode dneška jsme začali tréninky. Během týdne Vám napíši obsáhlejší článek s tréninkovou náplní. Mějte se hezky. Z mlhavého Dongguanu Vás zdravím! Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie