Cesta do Číny

02/12/2012

V pátek ráno jsem v 5:00 zahájil svou dlouhou cestu na druhou stranu zěmekoule, do čínského města Dongguan. V 11:20 mně, Filipovi a Bedřichovi letělo letadlo do Helsinek, jenomže již v Praze na letišti Válclava Havla jsme nabrali půlhodinové zpoždění. Do Helsinek jsme proto přistáli v 15:00 a hned po příletu jsme rychlejší chůzí šli na gate A03, odkud nám letělo letadlo do čínského Choingquingu. Letěli jsme se společností Finnair. Naneštěstí v Helsinkách bylo husté sněžení a to nám velmi znepříjemnilo odlet. Po nástupu na palubu letadla jsme čekali 2 hodiny, než se letadlo připravilo k odletu. Toto zpoždění nám zkomplikovalo celou cestu! Díky tomu jsme přiletěli místo 8:20 až v 9:50 do Číny a proto jsme nestihli náš spoj do naší cílové stanice v Shenzenzu!

Po osmihodinovém letu jsme již s jistotou věděli, že letadlo do Shenzenu nestihnem. Proto jsem to začal řešit a hned po příletu do Choingquingu jsme si vyzvedli zavazadla a šli jsme do čínské letecké  společnosti Han Air, kde jsme chtěli přebookovat naše letenky na další let. Po 30 minutách dohadování jsem bohužel neuspěl a letenka nám propadla. Museli jsme si koupit novou letenku,bohužel jsme s tím nepočítali a nastala situace, se kterou jsme nepočítali! To nám hodně znechutilo cestu a po návratu z Číny budeme naléhat na společnost Finnair, aby nám proplatila letenky, které díky jejich chybě jsme si museli koupit. Po nastoupení na palubu letadla, které letělo do Shenzenu jsme si již oddychli a mohli se konečně v klidu dospat! Na shenzenském letišti jsme přistáli v 15:00, naštěstí zavazadla dorazila. Po východu z exitu na nás čekali s odvozem. Do naší finálové stanice jsme dojeli autem po 45 minutách cesty. 

Jsem velmi rád, že jsme cestu v " klidu " zvládli. Ode dneška jsme začali tréninky. Během týdne Vám napíši obsáhlejší článek s tréninkovou náplní. Mějte se hezky. Z mlhavého Dongguanu Vás zdravím! Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie