První část sezony za mnou

23/11/2012

Milí sportovní přátelé, fanoušci, kamarádi. První část sezony mám za sebou a velmi rád bych udělal takové menší zhodnocení, které se mi píše velmi příjemně. 

 

Po delší tréninkové přípravě, která mi trvala tři měsíce, jsem v září nastoupil na svůj první turnaj a to v Belgii. Byl jsem velmi zvědav, jak jsem na tom po tak dlouhé přípravě. Bohužel jsem vypadl už v osmifinále proti Francouzovi a já měl aspoň přehled, kde mám rezervy- co mám zlepšit. O týden později se konalo v Brně MMČR dospelých, kde jsem nastoupil v kvalifikaci. Povedlo se mi dostat do finále kvalifikace, kde jsem prohrál po dobrém zápase Angličanovi Jamiemu Bonselsovi. Po tomto výsledku jsem měl velmi dobrý pocit a cítil jsem, že teď to příjde!

 

O týden později to přišlo! Na mezinárodním mistroství juniorů v Chorvatsku jsem triumfoval a poprvé jsem vyhrál juniorský circuit! Měl jsem obrovskou radost a to jsem ještě nevěděl, co mě čeká. O dva týdny později jsem byl v Japonsku na mistroství světa juniorů, kde jsem se dostal do osmifinále v mužském singlu! To je pro mě největší a nejlepší výsledek v mé dosavadní kariéře! Více mě však těší výhra nad Angličanem Alexem Lanem, mistrem Evropy do 17 let, kterého jsem porazil ve dvou setech a tím se mi otevřely dvěře mezi elitní 16 na světě! Dostal jsem motivaci, kterou jsem udržel!

 

Po příletu z Japonska, hned týden na to, jsem se zúčastnil MMJ Slovenska, kde jsem dokázal znovu vyhrát a tím jsem navázal na své skvělé výsledky z Chorvatska a Japonska. Nakonec jsem svoji cestu završil krásnou výhrou před domácím publikem a hlavně na domácí půdě. Vyhrál jsem MMJ České republiky, které se konalo minulý víkend v Orlové. 

 

Těmito výsledky jsem se posunul na juniorském světovém žebříčku na 5. místo, v Evropě jsem 3! Mám ohromnou radost, že Vám mohu psát takové články, kde píši o výhrách. Děkuji Vám za podporu, kterou mi dodáváte sílu! Teď mě čeká poslední tréninkový týden doma, v Brně. Už příští pátek odletám do Číny, kde budu trénovat tři týdny. Domů se vracím těsně před Vánoci 22.12. Určitě budu psát novinky, články a hlavně náplň tréninků, kterými projdu v Dongguanu. 

Speciální díky patří mým spozorům, bez kterých bych těchto výsledků nedosáhl! Děkuji firmám Zoner, SSI Schafer, Babolat a mému oddílu Badminton Jehnice! 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie