Liga za mnou, MSJ přede mnou

17/10/2012

Během tohoto víkendu 13.10-14.10 se konalo první kolo extraligy smíšených družstev. V sobotu od 16:00 jsme se v domácí Yonex Aréně utkali s nováčkem soutěže Super Stars Most, který jsme jasným výsledkem porazili 8:0! Já jsem nastoupil do 3. singla, kde jsem se utkal s mým spoluhráčem z juniorské reprezentace Bedřichem Valentou. Zápas jsem docela jasným výsledkem vyhrál 21:10, 21:12 a mohl jsem mít radost z utrženého bodu, který jsem vybojoval pro tým. Výsledek je celkem jednoznačný, ale předvedená hra tomu nesvědčila. Hrál jsem velmi pasivně, zbytečně jsem dělal nevynucenné chyby a nebyl jsem trpělivý. Po singlu jsem ještě nastoupil po boku Standy Kohoutka, kde jsme porazili na 1. deblu dvojci Kolumbajew ( Polsko )/ Machač. 

Do nedělního zápasu jsme nastoupili v Dobrušce proti domácímu týmu od 10:00. Byli jsme posíleni ještě o Lukasze Morena, který se vrátil z Holandska. Tentokrát jsem hrál  3. singla, kde jsem nastoupil proti reprezentantovi Ondřeji Kopřivovi. S Ondřejem jsem už sehrál mnoho zápasů od doby, co jsem začal hrát dospělí. Před zápasem jsem si srovnal v hlavě, co bych měl hrát a toho jsem se také držel. Zápas jsem dobrou rozehrávkou na síti, útokem a dobrou obranou vyhrál 21:19 a 21:18! Měl jsem radost, protože jsem dokázal znovu vybojovat bod pro tým, který nakonec zvítězil 7:1! Těmito výsledky jsme se ujali prvního místa v tabulce soutěže.

Ještě v neděli večer jsem byl ve wellnes, abych se po náročném víkendu zregeneroval. Od pondělí jsem začal poslední týdenní tréninkový cyklus před MSJ. Dopoledne jsem měl volno a odpoledne jsem šel s Davidem Nerudem na kondiční trénink, který se odehrál v kopcích. Hodně jsme dělali dynamická cvičení a hlavně sprinty do kopců. Úterý bylo už jako obvykle a to se dvěma tréninky, středa to stejné. V pátek jedu ještě do Prahy za Petrem Koukalem a Dickym Palyamou, kde se připojím do tréninku. V sobotu a v neděli nejspíš si dám volno, maximálně si půjdu zaběhat jenom pro dobrý pocit :-). V pondělí  odlétáme z pražškého letiště přes Vídeň do naši cílové stanice- Tokio. Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie