Přerušení sezóny

26/05/2020

        Počátkem března jsem se vracel z africké tour, kde jsem odehrál 2 turnaje Uganda International 2020 (International Series) a následně Kenya International 2020 (Future Series). Měl jsem v plánu přiletět do ČR před následným odletem zpátky do Německa, kde mě čekal trénink a Bundesliga. Avšak následující scénář změnil nejen mně, ale taktéž celému světu plány. 

        Tato situace byla prostě "vyšší moc", kterou nikdo z nás neovlivní a píši sám za sebe to, co jsem v tom dvouměsíčním nouzovém stavu měl možnost dělat. Konečně jsem měl čas se ZASTAVIT a srovnat si myšlenky. Celý rok byl velmi hektický díky olympijské kvalifikaci, která měla původně končit koncem dubna 2020. Cestování, 22 turnajů, do toho skoro každý volný víkend Bundesliga.. Nakonec jsem byl rád, že mohu na chvíli zvolnit a dát tělu i mysli volno. Snažil jsem se maximálně využít této situace k tomu, abych pořádně zregeneroval a nabral sil do období, kdy se to vše znovu rozjede. Taktéž jsem se nechal kompletně změřit na OLYMPU, kde mi nastavili dietu. Povedlo se mi shodit 5kg a musím říci, že teď, při následné přípravě to jde znát. 

        Následující 2 měsíce mě čeká jen příprava, trénink a houževnatá chuť na turnaje, které pevně věřím, že už od záři budou rozjeté. 

 

     Držte se ve zdraví! 

 

      Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

Czech International 2017

Všechny galerie