Přechodné období

15/12/2019

       Po vydařené turnajové jízdě, kde jsem postupně odehrál Egypt International 2019, Suriname International 2019 a Scottish Open 2019, jsem se rozhodl pro měsíční dril a přípravu na druhou část sezóny, která začne ihned počátkem ledna. 

Jsem nesmírně rád, že se mi povedlo "nakopnout" kvalitní hrou a vybojovat důležité umístění, které mi přinesly body v olympíjské kvalifikaci. Avšak tu největší radost mi udělal výkon předvedený v Glasgow, kde jsem postupně prošel přes kvalifikaci až do osmifinále, kde jsem nestačil na Kanaďana Jason Anthony HO-SHUE. K němu jsem se doslova probil skrze 3 soupeře a bláznivé třísetové bitvy, které jsem vyhrál ve svůj prospěch. 

 

       Po této turnajové sérii a Bundeslize jsem se vrhl koncem listopadu do tzv. přechodného období, kde mě v prosinci nečeká žádný turnaj, pouze před Vánoci dvojkolo Bundesligy a mohu se cíleně soustředit na kvalitní přípravu, která je hodně intenzivní. 

Zvláště první 2-3 týdny byly zaměřený na kondiční stránku, kde jsem sel nabral co největší "fyzický fond" skrze běhy a kruhové tréninky v posilovně, z kterých bych měl čerpat následný turnajový blok po dobu 2-3 měsíců. Po těchto 3 týdnech jsem se pomalu přesunulil na kurt a teď následující poslední týden bude převládat ze 70% kurt a zbytek kondice. 

 

       Jsem rád, že teď nastalo toto klidnější období, kde jsem se mohl víceméně soustředit jen na trénink a trochu si odpočnout od turnajového shonu. Příští víkend mě čeká dvojkolo Bundesligy a pak se těším na Vánoce. 

 

Hezký podvečer z Německa! 

 

Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

Czech International 2017

Všechny galerie