Průběh olympíjské kvalifikace

21/07/2019

       Za první dva a půl měsíce kvalifikace jsem odehrál celkem 5 turnajů, avšak výsledky všech turnajů byly velmi špatné. Poznávám, co obnáší tato "speciální" sezóna. Není to jen o fyzickém výkonu, ale zde si troufnu říci, že 90% výkonu tvoří mentální stránka. 

 

       Na 3 turnajích jsem podlehl asijským soupeřům, kde ve dvou případech, konkrétně proti Japonci ve Slovinsku a následně Vietnamci v Ázerbajdžánu byli soupeři lepší. V Beninu jsem proti Indovi měl své šance, které jsem neproměnil. Ale znovu, na všech těchto turnajích jsem se soustředil pouze na zisk bodů, umístění. Nesoustředil jsem se na to, co je důležíté- hra, kterou chci hrát, co od svého výkonu očekávám a jak se chci na kurtu prezentovat. 

       S touto zkušeností, kterou jsem nasbíral během prvních dvou měsíců chci jít do další části kvalifikace, která pokračuje. Teď jsem v Německu, v následné přípravě na další turnaje, plus MS 2019, které se koná v druhé polovině srpna ve švýcarské Basileji. Bude to moje 3. MS a moc se na něj těším. 

 

Z Německa zdraví, 

 

Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

18/08/2019

Jsme na místě, držte všem reprezentantům palce.

17/08/2019

Povídání s Českým rozhlasem: https://www.irozhlas.cz/sport/ostatni-sporty/adam-mendrek-badminton-bundesliga_1908170857_pj?fbclid=IwAR36HBsojZCSaUagTdqeF5HOuq5ArepQQu_xXQBPkT12nYrXDrW52bd7lRU

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie