Pokračování v Německu

31/03/2019

        Po delší turnajové šňůře, která se táhla od konce února až skoro ke konci března, jsem zpátky v tréninku. Výsledky nebyly nejlepší. Chybělo rozumnější naplánování tréninkového období + výjezdů na turnaje. V tomto případě varianta, kterou jsme zvolili, nebyla nejadekvátnější. Na druhou stranu je to lekce, kterou už v budoucnu nezopakujeme.

Poslední týden se znovu připravuji s německou reprezentací, co více, měl jsem jednání s vedením německého centra + trénéry, ohledně nadcházející olympíjské sezóny. 

      

        Smlouva o trénování v Německu mi vyprchá koncem května 2019. Tento rok mi dal mnoho. Ukázal mi, jak funguje německý tréninkový systém. Nejen výborní trenéři, ale hlavně kvalitní sparing a taktéž jasný denní/týdenní program posunul mou hru dál. Rozhodování bylo velmi jednoduché, chtěl jsem udělat vše pro to, abych zde zůstal ještě jeden rok, do konce olympíjské kvalifikace, která končí v dubnu 2020. 

V pátek 29.3 proběhla schůze, která měla rozhodnout, co dál. Nebudu to moc dlouze rozepisovat. Vedení centra přišlo s jasným návrhem- prodloužení pobytu o další rok. Nejen šéf centra, ale i trenéři a hráči jsou s mým přístupem/nábojem do tréninku velmi spokojeni. Do týmu jsem dobře zapadl a rozumím si se všemi v kolektivu. Spolupráce je oboustranná. Velmi mě tyto slova potěšila a dodala další energii, která bude v tomto "bláznivém" roce potřeba. 

 

       Z toho vyplývá, že proces, kterým jsem procházel, bude i nadále pokračovat. Teď nám zbývá už jen doladit přesný program turnajů a tréninkových bloků, který bude v olympíjské sezóně nastaven. Těším se na další rok, který zde strávím. Jsem přesvědčený, že je to pro mě osobně nejlepší místo na přípravu, díky které jsem schopen konkurovat na mezinárodní scéně a bojovat o OH 2020. 

 

        Nechám zde vše.... 

 

 

Z Německa zdraví, Adam 

 

 

Na fotce společně s hlavním trenérem týmu, Xu Yan Wangem

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie