Mistr ČR 2019

05/02/2019

       O tomto víkendu jsem si splnil další z mých sportovních snů. Stal jsem se mistrem ČR pro rok 2019

 

        Turnaj se odehrál v Plzni, kde se sjela celá česká špička. Na své cestě jsem prošel postupně přes Lukáše Zevla, Honzu Janoštíka, loňského Mistra Jana Loudu a ve finále Honzu Frohlicha. Každý moment na kurtě jsem si maximálně užil, hrou jsem se bavil a neřešil nic okolo. Byl to pro mě obrovký zážitek, zvláště v ten moment, když jsem získal titul. Tyto vzpomínky si člověk pamatuje celý život a já jsem nesmírně rád za to, že se mi to povedlo. Tvrdá práce, víra a pokora. To vše jsou schopnosti, které vedou dříve nebo později k těm největším snům a já jsem znovu připraven na další výzvy. 

 

        Chtěl bych poděkovat celé mé rodině a nejbližším přátelům za podporu. Je to ohromný hnací motor.

Dále všem mým partnerům a sponzorům za prostředky, díky nimž mohu celý tento sportovní sen zažít a hnát se dál za svým cílem. V neposlední řadě Vám všem fanouškům a nadšencům našeho sportu. Bez Vás by to nebylo tak, jak to je. 

 

Z Nymburka zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

24/06/2019

Držím palce borci. Makejte!

06/06/2019

Adam živě v Baku na Azerbaijan International zhruba mezi 12.30 až 13.00. https://www.youtube.com/watch?v=wCsbadQZ94Y&feature=share&fbclid=IwAR3tjsDZSpoem2NManFwR595UycOXZmaLAA8_IlNjCA8ZTTgF_ZR-HxBtuU

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie