Mistr ČR 2019

05/02/2019

       O tomto víkendu jsem si splnil další z mých sportovních snů. Stal jsem se mistrem ČR pro rok 2019

 

        Turnaj se odehrál v Plzni, kde se sjela celá česká špička. Na své cestě jsem prošel postupně přes Lukáše Zevla, Honzu Janoštíka, loňského Mistra Jana Loudu a ve finále Honzu Frohlicha. Každý moment na kurtě jsem si maximálně užil, hrou jsem se bavil a neřešil nic okolo. Byl to pro mě obrovký zážitek, zvláště v ten moment, když jsem získal titul. Tyto vzpomínky si člověk pamatuje celý život a já jsem nesmírně rád za to, že se mi to povedlo. Tvrdá práce, víra a pokora. To vše jsou schopnosti, které vedou dříve nebo později k těm největším snům a já jsem znovu připraven na další výzvy. 

 

        Chtěl bych poděkovat celé mé rodině a nejbližším přátelům za podporu. Je to ohromný hnací motor.

Dále všem mým partnerům a sponzorům za prostředky, díky nimž mohu celý tento sportovní sen zažít a hnát se dál za svým cílem. V neposlední řadě Vám všem fanouškům a nadšencům našeho sportu. Bez Vás by to nebylo tak, jak to je. 

 

Z Nymburka zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie