Lednová příprava

27/01/2019

       Od počátku ledna mi začal 4-týdenní tréninkový cyklus, který byl přípravou na nadcházející turnaje, které začnou v únoru. Vynechal jsem všechny turnaje a veškerou energii i mentální sílu jsem směřoval pouze do kvalitního tréninku/odpočinku/regenerace. Jediným vytrhnutím z tohoto procesu, bylo 3. kolo české Extraligy, které jsem odehrál před týdnem. 

       Musím říci, že intenzivní trénink spojený s mnoha věcmi uvnitř sebe sama, které mi umožnily posunout kvalitu tréninku ještě o level výše, mi pomohly odtrénovat kvalitní měsíc, ze kterého mám upřímnou vnitřní radost.

Nespočet intervalových tréninků, "ballmaschine" jednotek a kombinací 2v1 posunuli i fyzickou hranici, která jak jsem si uvědomil je primárním základem pro všechny zápasy na vyšší úrovni. Bez toho člověk nemůže pomýšlet na dobré výsledky. 

        Prvním turnajem bude MČR 2019, které se koná příští týden v Plzni. Velmi se těším, až vstoupím na kurt. 

 

Z Německa zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie