Benátky Masters 2019

02/01/2019

        Posledním turnajem roku 2018 byl pro mě Benátky Masters 2018, který se konal v Benátkách nad Jizerou. Na tento turnaj byli pozvání jen 4 hráči ze 4 zemí. Složení bylo následující: Adrian Dziolko z Polska, Luka Wraber z Rakouska a Cristian Savin z Moldávie. Turnaj se hrál stylem 2 semifinálové zápasy, a následné finále. Už ve čtvrtek večer 27.12 se při slavnostním zahájení losovalo, kdo s kým bude hrát. 

       

        Do pátečího semifinále, které začalo v 11/00, mi los přidělil Cristiana Savina, se kterým jsem se tento rok již utkal. I tento zápas dopadl dobře v můj prospěch, kdy jsem soupeře porazil ve dvou setech 21/15 a 21/11. Začátek zápasu byl více vyrovnaný, kdy jsem zjišťoval, jak soupeř hraje. Poté jsem zvyšoval tempo a Cristiana k ničemu nepustil. Snažil jsem si každý moment zápasu užít (i ve finále tomu bylo tak) a musím říci, že to šlo samo. V druhém semifinále zvítězil ve dvou setech Adrian Dziolko nad Lukou Wraberem. 

 

        Finálové utkání se odehrálo před tučnou diváckou kulisou od 19/00. Polák Dziolko byl účastníkem letních OH 2016 v Riu a taktéž hráč světové 50tky. Tak, jak jsem si užíval každý moment zápasu v semifinále, tak jsem udělal i ve finále. Není moc, co bych mohl napsat, jelikož jsem Adriana porazil 21/17, 21/15 a ten pocit vítězství byl úžasný. Těch momentů není tolik, ale jakmile nastane, stojí za ty veškeré prohry, které jsem na mé cestě utrpěl.

Celkově jsem měl obrovskou radost z té hry, kterou jsem předvedl a jsem nesmírně rád, že se to povedlo na domácí půdě, v ČR. 

 

       Teď jsem už na cestě zpět do Německa, kde mě čeká měsíční příprava na únorové turnaje, které mě čekají. Vánoční pohodu a svátky jsem si užil a zároveň odpočnul. Jsem plný energie a chuti do nadcházejícího procesu/tréninku, který mě čeká. 

Mějte se fajn. Zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

07/05/2019

Strašně moc se těším, co vy? 🏸

05/05/2019

Děkuji sportu za možnost poznávat celý svět. Avšak doma je nejlépe. Díky AZ SERVIS, a.s. za usnadnění na cestách. Thanks to sport for giving me this chance to travel all around the world. But home is home.

Náhodná galerie

MČR 2019, Plzeň

Všechny galerie