PF 2019

22/12/2018

        Posledním turnajem roku 2018 bylo Yonex K&D GRAPHICS International Challenge 2018, který se odehrál v kalifornském Los Angeles. Po výhře v prvním kole nad Nepálcem Ratnajit Tamang jsem v osmifinále podlehl turnajové jedničce, HSU Jen Hao z Tchaj-wanu. 

Každopádně hra, kterou jsem na turnaji odehrál, byla nejlepší za poslední dobu. Poprvé jedu z turnaje s vnitřním dobrým pocitem. 

        

         Teď mě čeká menší pauza, kde se budu snažit o kvalitní regenerace (nejen fyzickou, ale hlavně mentální) a od 3.1.2019 budu zpět v Německu, kde mi začne příprava na únorové turnaje. 

Chtěl bych Vám všem popřát krásné prožití vánočních svátků a jen to nej v novém roce 2019! 

Z Atlanty zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

18/03/2019

FZ FORZA Česká republika nabízí mou raketu v akci za skvělou cenu 2900 Kč. Pro všechny útočněji založené hráče můžu jen doporučit. K dostání na www.badmintonforza.cz a na www.badminton-point.cz.

15/03/2019

Ve Sport Centrum Kuklenská, kde trénuji když jsem v České republice, teď nově vyplétají rakety na nejmodernějším vyplétacím stroji Li-Ning. Musím říci, že jsem byl překvapen skvělou kvalitou vypletení a výborně napnutými strunami. Všem hráčům vřele doporučuji! https://www.badmintonova-raketa.cz/vypletani-raket/

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie