Surinam International 2018

21/11/2018

        Jedním z posledních mezinárodních turnajů roku 2018 byl Surinam International 2018, který se odehrál v hlavním městě Paramaribu. Stát leží v Jížní Americe, kde sousedí s Brazílií, Guyanou a Francouzskou Guyanou. Cesta byla docela dlouhá, jelikož jsem měl mezipřistání na Arubě, která leží asi 3 hodiny letu právě od Surinamu. 

        Turnaj začal ve středu 14.11, shodou okolností na den mých 23. narozenin. Odehrál jsem první a druhé kolo, kde jsem především ve druhém kole zahrál kvalitnější zápas proti soupěři Dylanovi Darmohoetomo, který žil a trénoval v Indonésii. Ve čtvrtečním čtvrtfinále jsem porazil Anthony McNee bez větších problémů. Bohužel v semifinále jsem vůbec nezvládl zápas proti soupeři, kterého bych měl bez debat porazit. Byl jim Belgičan Elias Bracke. Soupeř měl svoji kvalitu, ale moje hra a celkové nastavení v zápase bylo velmi špatné. Vůbec jsem nesoustředil energii a focus na hru/údery, ale nechal jsem se ovlivnit podmínkami, ve kterých jsme hráli. O to více mě mrzí, že jsem nedokázal dát tuto okolnost stranou a nechal jsem se rozhodit obrovskou teplotou a vlhkem, které v hale bylo. Už bych měl být natolik zkušený, že tyto věci nebudu vnímat. Bohužel jak vidím, tak stále s tím bojuji. 

        I přes tuto okolnost pokorně beru 3. místo a jsem rád, že jsem se znovu umístil na "bedně". Teď už jsem zpátky v Německu, kde jsem se připojil do tréninku. Tento víkend mě čeká 1 kolo ligy v Polsku. Následně znovu naskočím do procesu, který budu směřovat na poslední turnaj roku 2018, který se odehraje před Vánoci v Los Angeles. 

Z Německa zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie