Surinam International 2018

21/11/2018

        Jedním z posledních mezinárodních turnajů roku 2018 byl Surinam International 2018, který se odehrál v hlavním městě Paramaribu. Stát leží v Jížní Americe, kde sousedí s Brazílií, Guyanou a Francouzskou Guyanou. Cesta byla docela dlouhá, jelikož jsem měl mezipřistání na Arubě, která leží asi 3 hodiny letu právě od Surinamu. 

        Turnaj začal ve středu 14.11, shodou okolností na den mých 23. narozenin. Odehrál jsem první a druhé kolo, kde jsem především ve druhém kole zahrál kvalitnější zápas proti soupěři Dylanovi Darmohoetomo, který žil a trénoval v Indonésii. Ve čtvrtečním čtvrtfinále jsem porazil Anthony McNee bez větších problémů. Bohužel v semifinále jsem vůbec nezvládl zápas proti soupeři, kterého bych měl bez debat porazit. Byl jim Belgičan Elias Bracke. Soupeř měl svoji kvalitu, ale moje hra a celkové nastavení v zápase bylo velmi špatné. Vůbec jsem nesoustředil energii a focus na hru/údery, ale nechal jsem se ovlivnit podmínkami, ve kterých jsme hráli. O to více mě mrzí, že jsem nedokázal dát tuto okolnost stranou a nechal jsem se rozhodit obrovskou teplotou a vlhkem, které v hale bylo. Už bych měl být natolik zkušený, že tyto věci nebudu vnímat. Bohužel jak vidím, tak stále s tím bojuji. 

        I přes tuto okolnost pokorně beru 3. místo a jsem rád, že jsem se znovu umístil na "bedně". Teď už jsem zpátky v Německu, kde jsem se připojil do tréninku. Tento víkend mě čeká 1 kolo ligy v Polsku. Následně znovu naskočím do procesu, který budu směřovat na poslední turnaj roku 2018, který se odehraje před Vánoci v Los Angeles. 

Z Německa zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

18/03/2019

FZ FORZA Česká republika nabízí mou raketu v akci za skvělou cenu 2900 Kč. Pro všechny útočněji založené hráče můžu jen doporučit. K dostání na www.badmintonforza.cz a na www.badminton-point.cz.

15/03/2019

Ve Sport Centrum Kuklenská, kde trénuji když jsem v České republice, teď nově vyplétají rakety na nejmodernějším vyplétacím stroji Li-Ning. Musím říci, že jsem byl překvapen skvělou kvalitou vypletení a výborně napnutými strunami. Všem hráčům vřele doporučuji! https://www.badmintonova-raketa.cz/vypletani-raket/

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie