Surinam International 2018

21/11/2018

        Jedním z posledních mezinárodních turnajů roku 2018 byl Surinam International 2018, který se odehrál v hlavním městě Paramaribu. Stát leží v Jížní Americe, kde sousedí s Brazílií, Guyanou a Francouzskou Guyanou. Cesta byla docela dlouhá, jelikož jsem měl mezipřistání na Arubě, která leží asi 3 hodiny letu právě od Surinamu. 

        Turnaj začal ve středu 14.11, shodou okolností na den mých 23. narozenin. Odehrál jsem první a druhé kolo, kde jsem především ve druhém kole zahrál kvalitnější zápas proti soupěři Dylanovi Darmohoetomo, který žil a trénoval v Indonésii. Ve čtvrtečním čtvrtfinále jsem porazil Anthony McNee bez větších problémů. Bohužel v semifinále jsem vůbec nezvládl zápas proti soupeři, kterého bych měl bez debat porazit. Byl jim Belgičan Elias Bracke. Soupeř měl svoji kvalitu, ale moje hra a celkové nastavení v zápase bylo velmi špatné. Vůbec jsem nesoustředil energii a focus na hru/údery, ale nechal jsem se ovlivnit podmínkami, ve kterých jsme hráli. O to více mě mrzí, že jsem nedokázal dát tuto okolnost stranou a nechal jsem se rozhodit obrovskou teplotou a vlhkem, které v hale bylo. Už bych měl být natolik zkušený, že tyto věci nebudu vnímat. Bohužel jak vidím, tak stále s tím bojuji. 

        I přes tuto okolnost pokorně beru 3. místo a jsem rád, že jsem se znovu umístil na "bedně". Teď už jsem zpátky v Německu, kde jsem se připojil do tréninku. Tento víkend mě čeká 1 kolo ligy v Polsku. Následně znovu naskočím do procesu, který budu směřovat na poslední turnaj roku 2018, který se odehraje před Vánoci v Los Angeles. 

Z Německa zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

07/05/2019

Strašně moc se těším, co vy? 🏸

05/05/2019

Děkuji sportu za možnost poznávat celý svět. Avšak doma je nejlépe. Díky AZ SERVIS, a.s. za usnadnění na cestách. Thanks to sport for giving me this chance to travel all around the world. But home is home.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie