1. kolo Extraligy

08/11/2018

        O tomto víkendu se odehrálo první kolo české nejvyšší ligy, a to Extraligy. I tento rok hájím barvy brněnského týmu Badminton FSpS MU Brno, se kterým jsme získali minulý rok titul a cíl pro tento ročník je jasný, obhájit a nechat titul znovu doma! I podle tohoto scénáře vypadá naše soupiska, kde za mužskou část hrají: Adam Cwalina, Raul Must, Kim Bruun, Vojtěch Šelong + já. Za ženy: Magdaléna Lajdová, Zuzana Pavelková, Číňanka Zidie LIU. 

        Ihned v sobotu jsme nastoupili od 13/00 ve šlágru kola na domácí půdě v Brně proti Benátkám nad Jizerou, které přijeli v té nejsilnější sestavě. Nám chyběl Adam Cwalina a Číňanka. Tento faktor dle mého názoru hodně ovlivnil vývoj zápasu, kde jsme ztratili všechny párové disciplíny. I přes prohru 3:5 jsem rád, že jsem vyhrál svoji dvouhru nad nepříjemným Cristianem Savinem 21:13, 21:18. Pevně věřím, pokud tým nastoupí v plné síle, Benátky porazíme. 

        V nedělním zápase jsme se utkali s TJ Montas Hradec Králové, kde jsme nedopustili žádné drama. Vyhráli jsme 6:2. Znovu se mi povedlo přinést týmu oba body, do kterých mě nasadili. 

        Po skončení Extraligy jsem odletěl zpátky do Německa, kde se připravuji poslední týden před odletem do Ameriky, kde mě čeká Surinam International 2018. Těším se na další boje, které mě čekají. 

 

Z Německa zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

MČR 2020, Plzeň

Všechny galerie