Kvalifikace na MS, začátek přípravy

22/05/2018

        Po delší turnajové túře, kde jsem odehrál ME, New Zealand Open a Australian Open, jsem měl po návratu 10 odpočinek. Snažil jsem se relaxovat, aby tělo načerpalo síly na aktuálně probíhající kondiční přípravu. 

        Mimo jiné, během volna se ke mně dostala velmi příjemná zpráva a to, že jsem se kvalifikoval na nadcházející MS 2018, které se koná na přelomu července/srpna v čínském Nanjingu. Je to vždy obrovská čest reprezentovat ČR v dnešní konkurenci na těch největších světových akcích, jako je např. ME nebo MS! I kvůli kvalifikaci se mi trochu pozměnil program a začal jsem již s kondiční přípravou, tak, abych mohl odjet do Německa v co nejlepší formě. Čímž se dostávám k další radostné zprávě. 

        Oficiálně jsem se dostal do německého národního centra, kde se budu po dobu jednoho roku připravovat s německým národním týmem v Mulheimu an der Ruhr. Je to pro mě další kapitola mé kariéry a musím přiznat, že se na tuto výzvu nesmírně těším! Budu pravidelně podávat info o průběhu tréninků a celkovým životě v Německu. 2.6 odjíždím. 

       Díky všem za podporu! Z Brna zdraví, 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie