Mistři 2018

16/04/2018

        Tento víkend se v pražské Vinoři odehrálo finále play off české Extraligy 2018, kde jsme se kvalifikovali z prvního místa základní části tabulky s brněnským týmem Badminton FSpS MU Brno. Cíl byl jasný, přivézt titul zpět do Brna. Věřil jsem, že se to tento rok může povést, jelikož jsme měli tým plný hvězd. 

 

       V sobotním zápase jsme se od 13/00 utkali s výběrem TJ Sokol Klimkovice. Celek jsme porazili 6/2. Byly tam vyrovnané a velmi atraktivní zápasy. Já jsem nastoupil do 1. debla po boku Raula Musta, kde jsme vyhráli na 2 sety proti dvojici Somerlík/Benbenek. Následně jsem přidal konečný 5. bod v 2. singlu, kde jsem porazil 21/9, 21/14 Honzu Benbenka. Měl jsem radost nejen za tým, že se nám znovu povedlo dostat do finále, ale také z mé hry, která měla jiskru a také náboj. To, co jsem trénoval v Německu, jsem prodal na kurtě. 

 

        V nedělním finálovém utkání jsme nastoupili proti Meteoru Praha, loňskému vítězi. Přiznávám, že utkání bylo napínavé až do posledních okamžiků každého zápasu. Já jsem nastoupil do 1. debla po boku irské legendy Scotta Evanse, kde jsme v napinávemé zápase porazili mistry republiky Bitmana/Drančáka 18/21, 21/17 a 21/19! Do singla jsem v základní době nenastoupil z taktických důvodů, jelikož pokud by nastal vyrovnaný stav 4/4, nastalo by prodloužení, kde bych mohl nastoupit k mužské dvouhře. Avšak můj tým předvedl neskutečný týmový výkon a vyhráli jsme 5/3.  

 

        Jsem nesmírně rád, jaký kádr se tento rok sešel a hlavně jakým stylem společně dobyl Prahu a přivezl titul Mistrů ČR zpět do Brna! 

 

       Ihned po zápase jsem odletěl zpět do Německa, kde se i nadále budu připravovat s národním týmem na nadcházející turnaje, kterým bude ME 2018 (Španělsko), New Zealand Open a Australian Open. 

 

Díky všem za podporu, moc si ji vážíme! 

 

Z Mulheimu zdraví, 

Archiv novinek

Instagram

Prvn tden ppravy na MS 2018 je u konce. Te podn zregenerovat a pipravit se na ten dal

Facebook

10/08/2018

Poslední čtyři dny jsem strávil regenerací v OLYMP Centrum sportu Ministerstva vnitra, kde se o mě starala paní fyzioterapeutka Vlasta Řeháková. Dala mě dohromady pro další trénink, moc díky. Last week I spent my time in Olymp centre of sport, where we worked with physiotherapist Vlasta Řeháková. Really positive vibes, thanks for it.

07/08/2018

Výměna s aktuálním vicemistrem světa SHI Yuqi se dostala i do přehledu BWF. Jsem na to náležitě hrdý ;-) 💪👍🏸 Určitě koukněte na celý report, stojí to za to. Czech Badminton The rally with SHI Yuqi, was included in the BWF report as one of the best save. I'm very proud of it ;-) 💪👍🏸

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie