Czech Open 2017

08/10/2017

        LI-NING Czech Badminton Open 2017 se přesunul po pár letech zpět do mého rodného města, Brna. Byla to akce, na kterou jsem se nesmírně těšil, jelikož jsem věřil ve skvělou diváckou podporu, kterou jsem za kurtem pocíťoval. 

        V prvním kole kvalifikace jsem se utkal s Danielem S. Faridem z Indie. Očekával jsem težký souboj, na který jsem se připravil hlavně po mentální stránce tak, abych byl od prvního míčku "ready" na 100%. Hráli jsme trpělivě, delší výměny. Ze začátku se mi povedlo soupeře zaskočit útočnými údery, které mi vycházely. Následně jsme hru přitáhli více k síti, kde byl Ind velmi šikovny a chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl na jeho nepříjemné spiny. Nakonec jsem první zápas vyhrál po hodinové bitvě 21/12, 18/21 a 21/16! 

        Ještě ten den večer jsem nastoupil k druhému zápasu proti Rakušanovi Wolfgangu Gnedtovi. Jeho obranný styl a kvalitní útok po lajně jsem očekával, ale zradila mě moje netrpělivost, kterou jsem ráno předváděl. Snažil jsem se využít první šanci, kterou jsem dostal. Volba úderů byla špatná a než jsem začal hrát to, co platilo, bylo pozdě. S Rakušanem jsem prohrál 18/21 a 20/22. Tímto jsem se i rozloučil s premiérovým ročníkem Czech Open v Brně. 

         Chtěl bych poděkovat všem skvělým divákům za jejich podporu, která mě hnala za každým vyhraným bodem. V aktuální okamžik jsem v přípravě na nadcházející turnaje a také českou extraligu, která se odehraje už příští týden. 

         Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie