Yonex Belgian Junior 2012

21/09/2012

Od 21.9 do 23.9 se konal jeden z okruhů juniorského Circuitu. Tentokrát se přesunul do belgického města Liege. Toto město je vzdáleno asi 70 km od německých hranic. Ve čtvrtek ráno jsem se vypravil se svým reprezentačním kolegou Michalem Světničkou a  společně s našim juniorským trenérem Petrem Koukalem. V ten stejný den, ale už večer jsme po příjezdu měli šanci si vyzkoušet halu! V hale bylo 6 perfektních kurtů, na kterých se mi hrálo velmi dobře. V pátek odpoledne jsem nastupoval na svůj první zápas po čtvrt roce. Hrál jsem proti německému reprezentantovi Dominicu Scherpenovi. Byl jsem trochu nervozní, ale zároveň jsem se hrozně tešil a měl  " hlad " po zápase!

První set jsem hrál takovou " oťukávačku ", která se bohužel nevyplatila a já jsem prohrál 13:21. Mezi pauzou jsem si řekl, že první set mám za sebou a teď nastoupím se svojí největší zbraní a to je útok. Míč jsem udržel ve hře, nedělal jsem chyby a hlavně jsem byl trpělivý a čekal na správný okamžik, kdy můžu výměnu ukončit! Nakonec jsem s touto hrou vyhrál oba dva zbývající sety a po celkové výhře 13:21, 21:9 a 21:15 jsem se dostal do druhého kola! V druhém kole na mě čekal švýcarský pravoruký hráč jménem Christian Kirchmayr. S tímto hráčem jsem už jednou hrál a to před dvěmi lety v Itálii, kde jsem zvítězil. Tentokrát tomu nebylo jinak a zvítězil jsem znovu ve tří setové bitvě 21:7, 17:21 a 21:18 a postoupil jsem do 3. kola! Bohužel v tomto kole jsem narazil na francouzskou zeď jménem Pierrick Cajot, který byl nasazený jako 9/16. Svou uspěchanou hrou, špatnou taktikou a zbytečnými chybami, hlavně po příjmu jsem mu po 25. minutách podlehl 13:21 a 19:21. Po zápase mě velmi tento výsledek mrzel, ale na druhou stranu jsem rád, že jsem do nové sezony vstoupil takhle! Věřím, že jsem se už rozehrál a přepl na turnajové tempo. Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie