Yonex Belgian Junior 2012

21/09/2012

Od 21.9 do 23.9 se konal jeden z okruhů juniorského Circuitu. Tentokrát se přesunul do belgického města Liege. Toto město je vzdáleno asi 70 km od německých hranic. Ve čtvrtek ráno jsem se vypravil se svým reprezentačním kolegou Michalem Světničkou a  společně s našim juniorským trenérem Petrem Koukalem. V ten stejný den, ale už večer jsme po příjezdu měli šanci si vyzkoušet halu! V hale bylo 6 perfektních kurtů, na kterých se mi hrálo velmi dobře. V pátek odpoledne jsem nastupoval na svůj první zápas po čtvrt roce. Hrál jsem proti německému reprezentantovi Dominicu Scherpenovi. Byl jsem trochu nervozní, ale zároveň jsem se hrozně tešil a měl  " hlad " po zápase!

První set jsem hrál takovou " oťukávačku ", která se bohužel nevyplatila a já jsem prohrál 13:21. Mezi pauzou jsem si řekl, že první set mám za sebou a teď nastoupím se svojí největší zbraní a to je útok. Míč jsem udržel ve hře, nedělal jsem chyby a hlavně jsem byl trpělivý a čekal na správný okamžik, kdy můžu výměnu ukončit! Nakonec jsem s touto hrou vyhrál oba dva zbývající sety a po celkové výhře 13:21, 21:9 a 21:15 jsem se dostal do druhého kola! V druhém kole na mě čekal švýcarský pravoruký hráč jménem Christian Kirchmayr. S tímto hráčem jsem už jednou hrál a to před dvěmi lety v Itálii, kde jsem zvítězil. Tentokrát tomu nebylo jinak a zvítězil jsem znovu ve tří setové bitvě 21:7, 17:21 a 21:18 a postoupil jsem do 3. kola! Bohužel v tomto kole jsem narazil na francouzskou zeď jménem Pierrick Cajot, který byl nasazený jako 9/16. Svou uspěchanou hrou, špatnou taktikou a zbytečnými chybami, hlavně po příjmu jsem mu po 25. minutách podlehl 13:21 a 19:21. Po zápase mě velmi tento výsledek mrzel, ale na druhou stranu jsem rád, že jsem do nové sezony vstoupil takhle! Věřím, že jsem se už rozehrál a přepl na turnajové tempo. Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie