Czech International 2017

21/05/2017

        Poslední turnaj před volnem a odpočinkem byl Czech International 2017, který se konal v Karviné. Skvělá organizace a ještě lepší fanouškovská základna, to jsou důvody, proč se vždy těším na tamní akce. 

        Pro mě turnaj začal ve čtvrtek večer, kdy jsem nastoupil v prvním kole proti aktuálnímu českému mistrovi juniorů Ondřeji Králi. Bez větších problémů se mi povedlo vyhrát ve dvou setech 21/16, 21/16 a postoupit tak do dalších pátečních bojů. Avšak čekala mě "asijská" jízda.... Ihned v pátek ráno jsem nastoupil proti Indovi Sahil Sipani, se kterým jsme sehráli docela urputný zápas ve vysokém tempu. Byly to velmi rychlé výměny se změnami útoku na obou stranách. Povedlo se mi využít svých náskoků a vyhrát ve dvou setech 21/15, 21/18. Ještě to odpoledne, konkrétně v 18/30 jsem rozehrál čtvrtfinálový duel s Tchaj-Wancem Shiau Cheng Chen. Musím přznat, že oba tyto zápasy byly velmi náročné, jelikož se hrálo po celou dobu zápasu v útočném tempu a dlouhé výměny nebyly vyjímkou. I zde se mi povedlo vyhrát. Po 67 minutách jsem doslova utavil soupeře a vyhrál 17/21, 21/13 a 21/15. Měl jsem obrovskou radost, že se mi povedlo postoupit po dvou velmi kvalitních výkonech do sobotního semifinále

        Zde mi však vystavil stopku, i když bych měl napsat, že jsem vystavil stopku já sám sobě, Daniel Chislov z Izraele. První set jsem ovládl jasně 21/11, však nedlouho poté jsem už dotahoval. I když jsem měl ve druhém setu match ball a ve třetím setu vedení 19/16, zápas jsem prohrál 21/11, 21/23 a 19/21

        Tento turnaj byl také posledním v první polovině roku 2017. Teď mě čeká dvoutýdenní volno, na které naváži kondiční a herní přípravou, která bude vrcholit prvním seniorským MS, které se koná na konci srpna v Glasgow. 

       Děkuji všem za podporu! Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie