Turnajová etapa skončila

27/03/2017

        Měsíc březen rychle ubíhá. Povedlo se mi odehrát celkově 3 turnaje na 2 kontinentech. Také to znamenalo hodně cestování, časových pásem a konečnou únavu. I tak se mi povedlo to, co jsme s týmem plánovali. Posunutí na 128. místo světového žebříčku a poměrně jistou kvalifikaci na MS 2017, které se koná koncem srpna v Glasgow.

        Na turnaji Jamaica International 2017 jsem obsadil 2. místo, kde jsem podlehl ve finále Dánovi Soeren Toftovi až v samotném konci 3. setu.Nejvíce mrzí neproměnění 2 mečbolů za stavu 20/18 a konečná prohra 14/21, 21/14 a 20/22.

        Po tomto turnaji jsem se přepravil do Sao Paula na 32nd Brazilian International Cup 2017. Zde jsem prohrál v zápase o postup do čtvrtfinále s druhým nasazeným a zároveň pozdějším vítězem turnaje, Srí Lančanem Nilukou Karunaratnem. Velmi těžké podmínky na kurtě, které mi dělali největší problém s vyrovnáním a soustředěním se na samotnou hru. Po tomto zápase mě čekal přesun do Evropy, kde jsem odehrál poslední turnaj Polish Open 2017, který se konal ve Varšavě. Navíc los nebyl vůbec přijemný, jelikož mi nalosoval do prvního kola 5. nasazeného Nicka Fransmana z Holandska.

        Myslím, že zde není moc, co bych k zápasu napsal. Asi jen to, že jsem nepodal ani z 50% mého standartního výkonu.Teď mě čeká semifinále play-off české Extraligy a následně 3-týdenní příprava na poslední turnaj před uzavřením kvalifikace na MS, Peru International Challenge, který se koná v Limě.

        Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie