Turnajová etapa skončila

27/03/2017

        Měsíc březen rychle ubíhá. Povedlo se mi odehrát celkově 3 turnaje na 2 kontinentech. Také to znamenalo hodně cestování, časových pásem a konečnou únavu. I tak se mi povedlo to, co jsme s týmem plánovali. Posunutí na 128. místo světového žebříčku a poměrně jistou kvalifikaci na MS 2017, které se koná koncem srpna v Glasgow.

        Na turnaji Jamaica International 2017 jsem obsadil 2. místo, kde jsem podlehl ve finále Dánovi Soeren Toftovi až v samotném konci 3. setu.Nejvíce mrzí neproměnění 2 mečbolů za stavu 20/18 a konečná prohra 14/21, 21/14 a 20/22.

        Po tomto turnaji jsem se přepravil do Sao Paula na 32nd Brazilian International Cup 2017. Zde jsem prohrál v zápase o postup do čtvrtfinále s druhým nasazeným a zároveň pozdějším vítězem turnaje, Srí Lančanem Nilukou Karunaratnem. Velmi těžké podmínky na kurtě, které mi dělali největší problém s vyrovnáním a soustředěním se na samotnou hru. Po tomto zápase mě čekal přesun do Evropy, kde jsem odehrál poslední turnaj Polish Open 2017, který se konal ve Varšavě. Navíc los nebyl vůbec přijemný, jelikož mi nalosoval do prvního kola 5. nasazeného Nicka Fransmana z Holandska.

        Myslím, že zde není moc, co bych k zápasu napsal. Asi jen to, že jsem nepodal ani z 50% mého standartního výkonu.Teď mě čeká semifinále play-off české Extraligy a následně 3-týdenní příprava na poslední turnaj před uzavřením kvalifikace na MS, Peru International Challenge, který se koná v Limě.

        Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie