Turnajová etapa skončila

27/03/2017

Měsíc březen rychle ubíhá. Povedlo se mi odehrát celkově 3 turnaje na 2 kontinentech. Také to znamenalo hodně cestování, časových pásem a konečnou únavu. I tak se mi povedlo to, co jsme s týmem plánovali. Posunutí na 128. místo světového žebříčku a poměrně jistou kvalifikaci na MS 2017, které se koná koncem srpna v Glasgow.

Na turnaji Jamaica International 2017 jsem obsadil 2. místo, kde jsem podlehl ve finále Dánovi Soeren Toftovi až v samotném konci 3. setu.Nejvíce mrzí neproměnění 2 mečbolů za stavu 20/18 a konečná prohra 14/21, 21/14 a 20/22.

Po tomto turnaji jsem se přepravil do Sao Paula na 32nd Brazilian International Cup 2017. Zde jsem prohrál v zápase o postup do čtvrtfinále s druhým nasazeným a zároveň pozdějším vítězem turnaje, Srí Lančanem Nilukou Karunaratnem. Velmi těžké podmínky na kurtě, které mi dělali největší problém s vyrovnáním a soustředěním se na samotnou hru. Po tomto zápase mě čekal přesun do Evropy, kde jsem odehrál poslední turnaj Polish Open 2017, který se konal ve Varšavě. Navíc los nebyl vůbec přijemný, jelikož mi nalosoval do prvního kola 5. nasazeného Nicka Fransmana z Holandska.

Myslím, že zde není moc, co bych k zápasu napsal. Asi jen to, že jsem nepodal ani z 50% mého standartního výkonu.Teď mě čeká semifinále play-off české Extraligy a následně 3-týdenní příprava na poslední turnaj před uzavřením kvalifikace na MS, Peru International Challenge, který se koná v Limě.

Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.