Po MČR příprava na Ameriku

22/02/2017

        Po skončení letošního MČR, kde jsem skončil na 2. místě, kdy jsem ve finále podlehl Milanu Ludíkovi, se kterým jsem sehrál podobný zápas, jako v Egyptě. Spíše bych napsal, stejný průběh s konečným vedením 20:16 ve druhém setu a následném prohrání setu/zápasu 20/22. Nechci zde rozepisovat své pocity, jelikož jsem byl zklamán po tomto finále. Na druhou stranu je to velké poučení do budoucna a věřím, že tyto malé střípky se v budoucnu již nebudou opakovat.

        Pár dnů po skončení MČR jsem měl volno, které jsem maximálně využil na regeneraci těla a jeho přípravu na další cyklus turnajů, které mě čekají v Jížní Americe, kterými budou III Jamaica International 2017 (Kingston) a 32th Brazil International Badminton Cup (Sao Paolo). Bude to další nová výzva, jelikož v jsem nikdy v Jížní Americe nehrál. Jsem velmi zvědavý na místní podmínky a zorganizování turnaje.

        Děkuji všem, co mi drželi palce po celý průběh MČR! Určitě Vás budu informovat z americké "tour".

        Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie