Po MČR příprava na Ameriku

22/02/2017

        Po skončení letošního MČR, kde jsem skončil na 2. místě, kdy jsem ve finále podlehl Milanu Ludíkovi, se kterým jsem sehrál podobný zápas, jako v Egyptě. Spíše bych napsal, stejný průběh s konečným vedením 20:16 ve druhém setu a následném prohrání setu/zápasu 20/22. Nechci zde rozepisovat své pocity, jelikož jsem byl zklamán po tomto finále. Na druhou stranu je to velké poučení do budoucna a věřím, že tyto malé střípky se v budoucnu již nebudou opakovat.

        Pár dnů po skončení MČR jsem měl volno, které jsem maximálně využil na regeneraci těla a jeho přípravu na další cyklus turnajů, které mě čekají v Jížní Americe, kterými budou III Jamaica International 2017 (Kingston) a 32th Brazil International Badminton Cup (Sao Paolo). Bude to další nová výzva, jelikož v jsem nikdy v Jížní Americe nehrál. Jsem velmi zvědavý na místní podmínky a zorganizování turnaje.

        Děkuji všem, co mi drželi palce po celý průběh MČR! Určitě Vás budu informovat z americké "tour".

        Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Czech International 2017

Všechny galerie