3. kolo extraligy

25/01/2017

        O tomto víkendu jsem odehrál 3. kolo české nejvyšší Extraligy společně se svým týme Badminton FSpS MU Brno. V sobotním zápase jsme se utkali s Montasem v Hradci Králové. Zápas jsme vyhráli jasně 7/1. Povedlo se mi přinést bod jak z 2. singla, tak i z 1. debla společně s Adamem Cwalinou. Po zápase jsme vyrazili ihned do Brna, protože nás v neděli čekal na domácí půdě duel s SKB Český Krumlov.

        Také v tomto zápase jsme nastoupili v nejsilnější sestavě, bohužel však pro nás bez Vojty Šelonga, který si v sobotním utkání natrhl pravé stehno. Zde se mi znovu povedlo přinést bod z 2. singla, kdy jsem porazil Petra Berana 21/11 a 21/13. Navíc jsem hrál hru, kterou bych velmi rád aplikoval ve svém standardu a jsem velmi rád, že se mi povedlo tuto hru předvést již teď před nadcházejícím MČR. Také v deblu jsme se Scottem Evansem doslova převálcovali soupeře. Avšak i přes všechny výhry náš tým prohrál v prodloužení 4/5 což znamená, že budeme v březnu muset hrát čtvrtfinále.

       Již tento čtvrtek odlétám na Island, kde od pátku pro mne začíná Iceland International 2017. Bude to pro mě poslední generálka před MČR 2017, které se koná příští týden v Liberci.

       Z Prahy zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie