3. kolo extraligy

25/01/2017

        O tomto víkendu jsem odehrál 3. kolo české nejvyšší Extraligy společně se svým týme Badminton FSpS MU Brno. V sobotním zápase jsme se utkali s Montasem v Hradci Králové. Zápas jsme vyhráli jasně 7/1. Povedlo se mi přinést bod jak z 2. singla, tak i z 1. debla společně s Adamem Cwalinou. Po zápase jsme vyrazili ihned do Brna, protože nás v neděli čekal na domácí půdě duel s SKB Český Krumlov.

        Také v tomto zápase jsme nastoupili v nejsilnější sestavě, bohužel však pro nás bez Vojty Šelonga, který si v sobotním utkání natrhl pravé stehno. Zde se mi znovu povedlo přinést bod z 2. singla, kdy jsem porazil Petra Berana 21/11 a 21/13. Navíc jsem hrál hru, kterou bych velmi rád aplikoval ve svém standardu a jsem velmi rád, že se mi povedlo tuto hru předvést již teď před nadcházejícím MČR. Také v deblu jsme se Scottem Evansem doslova převálcovali soupeře. Avšak i přes všechny výhry náš tým prohrál v prodloužení 4/5 což znamená, že budeme v březnu muset hrát čtvrtfinále.

       Již tento čtvrtek odlétám na Island, kde od pátku pro mne začíná Iceland International 2017. Bude to pro mě poslední generálka před MČR 2017, které se koná příští týden v Liberci.

       Z Prahy zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie