Poděkování sponzorům a partnerům

29/12/2016

        První část sezony 2016/2017 je pryč. Pro mě to byla "úspěšná" půlka herního roku, jelikož jsem se posunul z 215. místa světového žebříčku na aktuální 157. místo.

        Musím přiznat, že mi výrazně pomohlo 2. místo na Egypt International 2016, který se konal v říjnu v Káhiře. Moc se těším na druhou část, kde mě čeká spousta výzev a turnajů. Nejbližší akce, na které chci vyladit co nejlepší formu. Budou to MČR 2017 (únor-Liberec), úspěšná kvalifikace na individuální ME a MS. 

       Chtěl bych poděkovat své přítelkyni a Vám fanouškům, kteří mě podporujete na této etapě života. Budu se i nadále snažit Vás vtáhnout do tohoto sportovního kolotoče. 

       Nesmím také zapomenout na jedno z nejdůležitějších poděkování a to je mým sponzorům a partnerům, díky kterým mohu toto vše absolvovat a následovat své sny. DĚKUJI! Adam 

        Sponzoři:       OKNOSERVIS - ( http://www.dvere-okna-plastova-hlinikova.cz )

                              ZONER - ( https://www.zoner.cz )

                              AKUNA - (  https://www.akuna.net/cz/ ). Doporučuji výrobky- ALVEO, ONYX, Aku4Complex, AkuBar tyčinky. 

                              AZ SERVIS - ( http://www.az-servis.cz ) 

                              SSI SCHAFER - ( http://www.ssi-schaefer.cz )

                              BADMINTON FSpS MU Brno 

                              BABOLAT - ( http://www.babolat.com )       

 

Veškeré odkazy sponzozorů a partnerů můžete shlédnout zde: http://www.adammendrek.cz/partneri/                     

                               

                  

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Czech International 2017

Všechny galerie