Kvalifikace na ME družstev

09/11/2016

        Všechny bych rád pozval na nadcházející kvalifikaci ME družstev, která se odehraje v Karviné v termínu 11.-13.11. Náš tým České Republiky se utká postupně s Izraelem, Lucemburském a třešničkou na dortu Francií. 

        Jsem nesmírně rád, že jsem byl vybrán do družstva, kde budu na pozici singlového hráče. Budu se snažit podat co nejlepší výkon a věřím, že právě v Karviné nebude o podporu nouze. Je to jedno z mých nejoblíbenějších míst, zvláště kvůli skvělým fanouškům. I tak bych všechny srdečně pozval ještě jednou, tak tedy... V pátek od 17/00 se utkáme s Izraelí, v sobotu od 17/00 s Lucemburském a nakonec v neděli od 15/00 s favoritem skupiny Francii. 

       Těším se na společné setkání! Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

05/12/2018

V pátek jdeme na to. Držte palce. Bude to těžké, ale chceme vyhrát. European Championship of teams - qualification will start this Friday. Cross your fingers.

01/12/2018

"Souboj o Brno" nakonec těsně, ale pro nás. Byl to boj a doufám, že všem co došli se to líbilo. Přijďte zítra fandit i na Klimkovice 👏 The first Brno (my hometown) derby in Czech extraleague for us. Tight match, but still, Victory ✌️Good match, respect for SK Stavos Brno Slatina.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie