Kvalifikace na ME družstev

09/11/2016

        Všechny bych rád pozval na nadcházející kvalifikaci ME družstev, která se odehraje v Karviné v termínu 11.-13.11. Náš tým České Republiky se utká postupně s Izraelem, Lucemburském a třešničkou na dortu Francií. 

        Jsem nesmírně rád, že jsem byl vybrán do družstva, kde budu na pozici singlového hráče. Budu se snažit podat co nejlepší výkon a věřím, že právě v Karviné nebude o podporu nouze. Je to jedno z mých nejoblíbenějších míst, zvláště kvůli skvělým fanouškům. I tak bych všechny srdečně pozval ještě jednou, tak tedy... V pátek od 17/00 se utkáme s Izraelí, v sobotu od 17/00 s Lucemburském a nakonec v neděli od 15/00 s favoritem skupiny Francii. 

       Těším se na společné setkání! Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie