Slovak Open 2016

04/09/2016

       Prvním turnajem po letní přípravě byl Slovak Open, který se konal v Trenčíně. Upřímně jsem byl velmi natěšený, protože mi chybělo zápasové tempo a byl jsem zvědavý, jak na tom jsem po tvrdém tréninku. Také mě čekala menší změna, jelikož se na tomto turnaji zkoušel nový bodový systém na 3 vítězné sety do 11 bodů.  

       Pro mě začal turnaj v pátek, kdy jsem dopoledne nastoupil do prvního zápasu proti Polákovi Marcinu Nowakovi. Od začátku jsem se snažil o aktivní hru, kterou jsem celé léto trénoval. Zvláště v tomto bodovacím systému. Útočnou hrou a rychlostí jsem soupeře přehrával a i přes jeden ztracený set vyhrávám 11/3,8/11,11/4 a 11/9. Druhý zápas jsem odehrál ještě ten večer, proti dalšímu Polákovi Mateuszi Biernackimu. V tomto zápase jsem kontroloval hru a zvláště ve 3. setu jsem soupeři nedal sebemenší šanci k převzetí tempa. Vyhrávám 11/8,11/8 a 11/4. postupuji do sobotního čtvrtfinále. 

       Zde jsem nastoupil proti mistru Skotska Matthew Carderovi. Už jsem jednou s nim hrál a to ve Slovinsku, kde jsem získal cennou výhru po 3 setech. Tentokrát tomu bylo jinak. Soupeř držel rychlé tempo mé hry, nekazil a trpělivě čekal na moji zběsilost a nevynucenou chybu. Bohužel jsem dělal velké množstí chyb, které mě stály zápas, zvláště v tomto bodovém systému. 

       Tím jsem si ze Slovenska přivezl 5. místo. Teď mě čeká znovu trénink a za 2 týdny další turnaj, kterým bude Polish Open. Mějte se, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/04/2019

Bojovali jsme, ale letos to na titul nestačilo. Kousek chyběl. V každém případě gratulace vítězům BK 1973 Deltacar Benátky n/J a díky všem spoluhráčům z Badminton FSpS MU za skvělou sezónu.

14/04/2019

Dnes od 14/00 finále české extraligy proti BK 1973 Deltacar Benátky n/J. Držte palce.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie