Hellas International 2016

06/07/2016

Posledním turnajem sezóny 2015-2016 byl Hellas International, který se konal v řeckém městě Sidirokastro, které leží asi 90 km severně od Soluně. Před turnajem jsem trénoval v Praze s Petrem Koukalem, kdy jsme hru více soustředili na zápasové tempo a situace.

Turnaj pro mě začal v pátek. První kolo mužské dvouhry jsem odehrál s Francouzem, co prošel kvalifikací. Zápas jsem zvítězil 21/4 a 21/4. Byl jsem rád, že jsem v tomto kole měl možnost se kvalitně rozehrát, vyzkoušet míče a hlavně zvyknout si na extrémní teplo a dusno v hale, které nám komplikovalo samotnou hru. Druhé kolo jsem pak odehrál ještě v pátek večer, kdy jsem nastoupil proti Bulharovi Ivan Panev. Zápas to byl podobný prvnímu kolu, vyhrávám shodně 21/14 a 21/14. Díky této výhře se dostávám do sobotního čtvrtfinále.

V sobotním čtvrtfinále jsem hrál proti Francouzi Romainovi Eudelinovi. Velmi šikovný hráč, který skvěle pokrývá kurt, je výborně fyzicky připraven a celkově staví hru na dlouhých výměnách. Po 45 minutách hry vyhrávám 21/19 a 21/16. Jsem v semifinále, které se odehraje ještě v sobotu večer. Zde mě čekal podobný soupeř, ale z Bulharska- Ivan Rusev. Jediný rozdíl je, že Ivan je velmi silný v útoku a tím mě také dostal. Nedodržel jsem taktiku, co jsem měl připravenou a soupeř toho využil. Prohráváme 12/21 a 19/21. Z Řecka si přivážím 3. místo a začíná mi po roční sezóně 10-ti denní volno, na které se moc těším.

 

 

Chtěl bych poděkovat všem skvělým fanouškům, kteří mě podporují. Moc si toho vážím! Dál všem sponzorům, díky kterým mohu dělat sport na profesionální úrovni!

Z Brna zdraví, Adam

 

 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie