3. misto na Litvě

13/06/2016

        Už je tomu rok, co jsem vyhrál svůj první turnaj v seniorské kategorii. Tehdy jsem si řekl: ,,Ten pocit vítězství 1 seniorského turnaje stojí za 100 porážek v prvním kole". I tento rok jsem se vydal do Kaunasu na Lithuanian International 2016, kde jsem přijel po tréninkovém týdnu z Varšavy. 

        Od prvního kola jsem hrál s chutí a motivací do každé výměny. Cítil jsem se skvěle. Hlavně jsem si hru užíval. Své soupeře jsem nenechával tvořit hru, ani nějak aktivně hrát. Rychlou a pestrou hrou jsem postupně postoupil až do nedělního semifinále, ve kterém jsem se utkal s 2. nasazeným Rusem, Sergeyem Sirantem. 

        Zápas to byl vyrovnaný, hlavně první set, kdy jsem dokázal vést ještě 19/18. Dlouhé výměny, které byly proloženy pestrým útokem z obou stran se měnily každým míčkem. Bohužel jsem však nedokázal v rozhodujících okamžicích zahrát trpělivěji a proto jsem podlehl 19/21 a 14/21, čímž jsem obsadil konečné 3. místo. 

        Děkuji všem za skvělou podporu během turnaje, moc si toho vážím. Teď mě čeká poslední turnaj, kterým bude na konci červa Hellas International 2016 (Sidirokastro). Mějte se, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

MČR 2020, Plzeň

Všechny galerie