3. misto na Litvě

13/06/2016

        Už je tomu rok, co jsem vyhrál svůj první turnaj v seniorské kategorii. Tehdy jsem si řekl: ,,Ten pocit vítězství 1 seniorského turnaje stojí za 100 porážek v prvním kole". I tento rok jsem se vydal do Kaunasu na Lithuanian International 2016, kde jsem přijel po tréninkovém týdnu z Varšavy. 

        Od prvního kola jsem hrál s chutí a motivací do každé výměny. Cítil jsem se skvěle. Hlavně jsem si hru užíval. Své soupeře jsem nenechával tvořit hru, ani nějak aktivně hrát. Rychlou a pestrou hrou jsem postupně postoupil až do nedělního semifinále, ve kterém jsem se utkal s 2. nasazeným Rusem, Sergeyem Sirantem. 

        Zápas to byl vyrovnaný, hlavně první set, kdy jsem dokázal vést ještě 19/18. Dlouhé výměny, které byly proloženy pestrým útokem z obou stran se měnily každým míčkem. Bohužel jsem však nedokázal v rozhodujících okamžicích zahrát trpělivěji a proto jsem podlehl 19/21 a 14/21, čímž jsem obsadil konečné 3. místo. 

        Děkuji všem za skvělou podporu během turnaje, moc si toho vážím. Teď mě čeká poslední turnaj, kterým bude na konci červa Hellas International 2016 (Sidirokastro). Mějte se, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie