Slovenian International 2016

15/05/2016

        Jeden z posledních turnajů jsem odehrál tento týden ve slovinské Medvode. Do místa konání jsme se vypravili společně s mým trenérem Standou Kohoutkem rovnou z reprezentačního soustředění, které se konalo v Nymburce. 

         Ke svému prvnímu zápasu jsem nastoupil v pátek dopoledne, mým soupeřem byl Matthew Carder, aktuální mistr Skotska. Již od rána mě však omezovaly střevní potíže, díky kterým jsem se necítil vůbec dobře. Nohy nebyly funkční a celkově můj dojem na kurtě nepůsobil vůbec dobře. Nakonec jsem zvládl zabojovat a vyhrát po třech setech 21/13,16/21 a 21/8. Druhý zápas jsem odehrál s domácím Mihou Ivanicem. Zde jsem již pocítl nedostatek sil ve větším měřítku. Nohy mi vůbec nefungovalo a celkově to byla velmi pasivní hra z mé strany, což není vůbec můj styl. Zápas jsem prohrál 17/21 a 20/22. 

         Ihned po skončení jsem nasedl do auta a jel domů, abych se dal přes víkend dohromady. Není to nic příjemného, zvláště, když trénuji a pak se stane v den zápasu toto. Je to pro mě nová zkušenost, kterou doufám už nikdy nezažiji! Od zítřka naskočím znovu do tréninku a připravím se na poslední 3 turnaje sezony. Děkuji všem za podporu, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

MČR 2016, Karviná

Všechny galerie