Slovenian International 2016

15/05/2016

        Jeden z posledních turnajů jsem odehrál tento týden ve slovinské Medvode. Do místa konání jsme se vypravili společně s mým trenérem Standou Kohoutkem rovnou z reprezentačního soustředění, které se konalo v Nymburce. 

         Ke svému prvnímu zápasu jsem nastoupil v pátek dopoledne, mým soupeřem byl Matthew Carder, aktuální mistr Skotska. Již od rána mě však omezovaly střevní potíže, díky kterým jsem se necítil vůbec dobře. Nohy nebyly funkční a celkově můj dojem na kurtě nepůsobil vůbec dobře. Nakonec jsem zvládl zabojovat a vyhrát po třech setech 21/13,16/21 a 21/8. Druhý zápas jsem odehrál s domácím Mihou Ivanicem. Zde jsem již pocítl nedostatek sil ve větším měřítku. Nohy mi vůbec nefungovalo a celkově to byla velmi pasivní hra z mé strany, což není vůbec můj styl. Zápas jsem prohrál 17/21 a 20/22. 

         Ihned po skončení jsem nasedl do auta a jel domů, abych se dal přes víkend dohromady. Není to nic příjemného, zvláště, když trénuji a pak se stane v den zápasu toto. Je to pro mě nová zkušenost, kterou doufám už nikdy nezažiji! Od zítřka naskočím znovu do tréninku a připravím se na poslední 3 turnaje sezony. Děkuji všem za podporu, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie