3. místo v Extralize

17/04/2016

       Tento víkend se odehrálo semifinále play-off Compo Praha Extraligy smíšených družstev 2016. Jako obvykle se zápasy odehrály v pražské Vinoři. Náš tým byl oslaben o klíčovou postavu, Adama Cwalinu, který musel odletět kvůli OH na turnaj do Peru. 

       V sobotním zápase jsme se utkali s BK Delcatar Benátky nad Jizerou. Zápas to byl zcela jednoznačný pro soupeře, prohráli jsme 2/5. I přes týmovou prohru mám obrovskou radost z výhry 1. singla nad aktuální polskou jedničkou a kvalifikantem na OH do Ria, Adrianem Dziolkem, kterého jsem porazil ve třech setech 21/11, 12/21 a 24/22. Zvláště koncovka třetího setu byla velmi napínává. 

       V neděli jsme od 9/00 nastoupili v zápase o třetí místo proti SKB Český Krumlov. Věděli jsme, že to bude velmi těžký a vyrovnaný boj. A nemýlili jsme se. Povedlo se mi vyhrát v zákládní části 1. singla proti Teodorovi Dimitarovi Delchevovi z Bulharska 22/20 a 21/17 a následně 2. debla s Vojtou Šelongem. Za stavu 4/4 se prodlužovalo, hrál se mix a já jsem si byl jist, že pokud nastoupím, udělám vše, abych zajistil celkovou výhru pro náš tým. A stalo se! S Kamilou Augustyn jsme porazili ve dvou setech pár Janáček-Milová a získali tak pro Brno a klub Badminton FSpS MU Brno bronzovou medaili.

        Jsem velmi rád, že se to povedlo i přes absenci Adama Cwaliny! Celý tým bojoval a nechal na kurtě vše, čehož si moc vážím! Jsem rád, že jsem mohl pomoci k zisku medaile, následně však mám radost i ze své hry, kterou jsem předvedl! Teď se vrátím do tréninku, abych se připravil na nadcházející sérii turnajů. Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie