3. místo v Extralize

17/04/2016

       Tento víkend se odehrálo semifinále play-off Compo Praha Extraligy smíšených družstev 2016. Jako obvykle se zápasy odehrály v pražské Vinoři. Náš tým byl oslaben o klíčovou postavu, Adama Cwalinu, který musel odletět kvůli OH na turnaj do Peru. 

       V sobotním zápase jsme se utkali s BK Delcatar Benátky nad Jizerou. Zápas to byl zcela jednoznačný pro soupeře, prohráli jsme 2/5. I přes týmovou prohru mám obrovskou radost z výhry 1. singla nad aktuální polskou jedničkou a kvalifikantem na OH do Ria, Adrianem Dziolkem, kterého jsem porazil ve třech setech 21/11, 12/21 a 24/22. Zvláště koncovka třetího setu byla velmi napínává. 

       V neděli jsme od 9/00 nastoupili v zápase o třetí místo proti SKB Český Krumlov. Věděli jsme, že to bude velmi těžký a vyrovnaný boj. A nemýlili jsme se. Povedlo se mi vyhrát v zákládní části 1. singla proti Teodorovi Dimitarovi Delchevovi z Bulharska 22/20 a 21/17 a následně 2. debla s Vojtou Šelongem. Za stavu 4/4 se prodlužovalo, hrál se mix a já jsem si byl jist, že pokud nastoupím, udělám vše, abych zajistil celkovou výhru pro náš tým. A stalo se! S Kamilou Augustyn jsme porazili ve dvou setech pár Janáček-Milová a získali tak pro Brno a klub Badminton FSpS MU Brno bronzovou medaili.

        Jsem velmi rád, že se to povedlo i přes absenci Adama Cwaliny! Celý tým bojoval a nechal na kurtě vše, čehož si moc vážím! Jsem rád, že jsem mohl pomoci k zisku medaile, následně však mám radost i ze své hry, kterou jsem předvedl! Teď se vrátím do tréninku, abych se připravil na nadcházející sérii turnajů. Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie