Romanian International 2016

20/03/2016

         V prvním kole Romanian International 2016 jsem se utkal s 6. nasazeným Srílančanem Dinukou Karunaratnem. Nic lehkého mě nečekalo, jelikož Dinuka bojuje o OH a každý turnaj je pro něj velmi důležítý. Od prvního míče se jednalo o 2 podobné herní styly- rychlá a útočná hra. V prvním setu jsem prohrál 15/21, ale ihned od počátku druhého jsem převzal iniciativu a začal přehrávat svého soupeře po všech stránkách. Druhý set vyhrávám 21/11. Třetí set jsme se tahali o každý bod, ale díky dobré hře na saku, která mi po celý čas turnaje vycházela jsem dokázal vyhrát i třetí sadu! Po hodině vyhrávám 15/21,21/11 a 21/17. Večer mě čekalo druhé kolo, tentokrát proti hráči z Finska, Antonovi Kaistimu. 

         S Antonem máme bilanci 1/1. Vždy to byly velmi vyrovnané zápasy, které se rozhodovaly v koncovkách 3. setu. Po čas prvního zápasu jsem nabíral větší jistotu v úderech a v celkové pohodě na kurtě. Tak jsem i nastoupil proti Finovi. Znovu to byl podobný styl hry, jako s Dinukou, jediný rozdíl byl v tom, že Anton měří asi 195 cm, takže jeho útočné křivky byly velmi nebezpečné. I tak se mi povedlo ubránit a přejít do útoku, který byl většinou konečný! Poprvé vyhrávám nad Finem ve dvou setech 21/19 a 21/18! Dostávám se do sobotního čtvrtfinále, kde jsem nastoupil proti Indonésanovi Adimu Pratamovi. 

        Zápas se rozehrál v 11/30. Držel jsem svoji taktiku, kterou jsem hrál celý turnaj. Útok a následné ukončení na saku. Zde to taky platilo, ale nestačilo to v rozhodujících okamžicích, kde jsem svým chtíčem zahrál těsný aut, nebo sklepl do sítě. Vždy chyběl kousíček, který byl však v koncovkách obou setů rozhodující. Prohrávám 19/21 a 18/21. Po zápase jsem byl na sebe velmi naštvaný, protože jsem měl na to Pratamu porazit. Na druhou stranu mi dělá velkou radost předvedený výkon na kterým chci dále stavět a pracovat, abych v nadcházejících zápasech tyto maličkosti minimalizoval. Z Rumunska zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie