Thomas cup

20/02/2016

        Do ruské Kazaně jsem přiletěl společně s českým národním týmem v neděli večer.  Náš první zápas byl proti nevytpytatelnému Irsku, který byl pro nás klíčový. Dostal jsem šanci nastoupit do 3. singla proti aktuálnímu mistrovi Irska, Nhat Nguyen. Od prvního míčku jsem cítil velkou pohodu a radost ze hry. Byl jsem aktivní a nedal soupeři příliš moc co vymýšlet. Vyhrávám 21/16,21/14 a přidávám bod k celkové výhře 3/2! 

        Ve středu odpoledne jsme se střetli s Litvou. V tomto zápase jsme byli favorité, ale nic lehkého nás i tak nečekalo. Znovu jsem nastoupil do 3. singla, kde jsem porazil Marka Samese 21/14,21/12. Celkově jsme vyhráli jasně 5/0 a hráli tak ve čtvrtek s Německem o postup do čtvrtfinále ME. 

        Zde jsme už nebyli faovrité. Německo patří k jednomu z nejlepších týmů Evropy. Věděli jsme, že musíme zabojovat hlavně v singlech, kde máme větší šanci na ukořistění bodů. Tentokrát mě trenér Jacek postavil do debla po boku Petra. Po singlech byl stav 1/2 pro Německo. Pak jsme nedokázali vyhrát ani jednoho debla a prohráli tak 1/4. Díky tomu si odvážíme celkové 9. místo, což je taky velmi dobrý výsledek. 

        Po včerejším návratu zpět do ČR mě čeká klidnější víkend a hned po něm Austrian Open, který se koná ve Vídni! Mějte se! Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie