Příprava na MČR

24/01/2016

       Po návratu z Estonska, kde jsem prohrál ve finále kvalifikace Iikkovi Heinovi, jsem zahájil přípravu na nadchcázející MČR 2016, které se koná od 5.-7.2 v Karviné. Na přípravu dohlíží Standa Kohoutek, se kterým jsem zahájil spolupráci.

        Trénink jde zatím přesně podle plánu, cítím se velmi dobře a většina tréninků se odehrává na kurtě. K tomu 3krát do týdne kondice. O tomto víkendu jsme také odehráli posledni kolo základní části Extraligy v Praze proti domácímu celku Sokol Meteor Praha Radotín. Bohužel jsme prohráli 3/5. Já jsem nastoupil do 1. mužské dvouhry, kde jsem se utkal s Polákem Michalem Rogalskim. Prohrál jsem 17/21 a 18/21. I přes porážku jde vidět pokrok v mé hře a věřím, že během dvou týdnů ještě dopilujeme formu na MČR a ME družstev (16.-21.2, Kazaň).

       Od zítřka pokračuji v přípravě, budu průběžně informovat zde, i na facebookovém profilu. Mějte se hezky, z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

MČR 2016, Karviná

Všechny galerie