Příprava na MČR

24/01/2016

       Po návratu z Estonska, kde jsem prohrál ve finále kvalifikace Iikkovi Heinovi, jsem zahájil přípravu na nadchcázející MČR 2016, které se koná od 5.-7.2 v Karviné. Na přípravu dohlíží Standa Kohoutek, se kterým jsem zahájil spolupráci.

        Trénink jde zatím přesně podle plánu, cítím se velmi dobře a většina tréninků se odehrává na kurtě. K tomu 3krát do týdne kondice. O tomto víkendu jsme také odehráli posledni kolo základní části Extraligy v Praze proti domácímu celku Sokol Meteor Praha Radotín. Bohužel jsme prohráli 3/5. Já jsem nastoupil do 1. mužské dvouhry, kde jsem se utkal s Polákem Michalem Rogalskim. Prohrál jsem 17/21 a 18/21. I přes porážku jde vidět pokrok v mé hře a věřím, že během dvou týdnů ještě dopilujeme formu na MČR a ME družstev (16.-21.2, Kazaň).

       Od zítřka pokračuji v přípravě, budu průběžně informovat zde, i na facebookovém profilu. Mějte se hezky, z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie