Těšínský pohár 2016

11/01/2016

        Prvním turnajem v novém roce nemohl být žádný jiný, než Těšínský pohár 2016. Na tento turnaj se vždy strašně těším, jelikož se hraje v mém rodném městě, Českém Těšíně. Vždy přichází velká, početná divácká kulisa, která mě zvláště před rokem dohnala až k celkovému vítězství.

        Bohužel tento rok se mi nepovedlo obhájit. Před turnajem šlo vše, jak mělo. Cítil jsem se připravený a natěšený na hru. Avšak hned od prvního kola to bylo spíše trápení, bojování o KAŽDÝ míček a hlavně doufání, že se moje hra v okamžiku zlomí a budu hrát to, na co mám natrénováno a co jsem chtěl hrát. Ale nestalo se tak. 

       Po výhře nad Janem Benbenkem 21/16,21/17 a Janem Hubáčkem 17/21,21/10 a 21/17 mě čekalo nedělní semifinále proti Maxi Korenymu. Zde jsem věděl, že pokud nepředvedu lepší badminton, nemohu vyhrát. A i tak se stalo. I když jsme hráli dlouhé výměny a vytvářel jsem hru, Max pouze vracel a čekal, až se vyháži sám, nebo svým tlakem vyprodukuji nevynucené chyby. Po prohře 15/21 a 14/21 jsem se musel rozloučit s tímto turnajem. 

       I když turnaj nevyšel podle mých představ, tak jsem nesmírně vděčný všem vynikajícím fanouškům v hale, kteří mě hnali za vítězstvím! Je to pro mě čest hrát před tak skvělými lidmi! Teď jedeme dál, čeká mě už tento čtvrtek Yonex Estonian International, který se hraje v Talinu. Z Brna zdraví, Adam Mendrek 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie