Těšínský pohár 2016

11/01/2016

        Prvním turnajem v novém roce nemohl být žádný jiný, než Těšínský pohár 2016. Na tento turnaj se vždy strašně těším, jelikož se hraje v mém rodném městě, Českém Těšíně. Vždy přichází velká, početná divácká kulisa, která mě zvláště před rokem dohnala až k celkovému vítězství.

        Bohužel tento rok se mi nepovedlo obhájit. Před turnajem šlo vše, jak mělo. Cítil jsem se připravený a natěšený na hru. Avšak hned od prvního kola to bylo spíše trápení, bojování o KAŽDÝ míček a hlavně doufání, že se moje hra v okamžiku zlomí a budu hrát to, na co mám natrénováno a co jsem chtěl hrát. Ale nestalo se tak. 

       Po výhře nad Janem Benbenkem 21/16,21/17 a Janem Hubáčkem 17/21,21/10 a 21/17 mě čekalo nedělní semifinále proti Maxi Korenymu. Zde jsem věděl, že pokud nepředvedu lepší badminton, nemohu vyhrát. A i tak se stalo. I když jsme hráli dlouhé výměny a vytvářel jsem hru, Max pouze vracel a čekal, až se vyháži sám, nebo svým tlakem vyprodukuji nevynucené chyby. Po prohře 15/21 a 14/21 jsem se musel rozloučit s tímto turnajem. 

       I když turnaj nevyšel podle mých představ, tak jsem nesmírně vděčný všem vynikajícím fanouškům v hale, kteří mě hnali za vítězstvím! Je to pro mě čest hrát před tak skvělými lidmi! Teď jedeme dál, čeká mě už tento čtvrtek Yonex Estonian International, který se hraje v Talinu. Z Brna zdraví, Adam Mendrek 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie