Yonex Italian International 2015

13/12/2015

        Jako poslední turnaj v roce 2015 jsem odehrál Italian international 2015. Turnaj se konal v Miláně, konkrétně v italském národním centru. Hala je velmi dobrá, stavěná přímo na badminton, takže zázemí bylo skvělé.

        Ke svému prvnímu kolu kvalifikace jsem měl nastoupit proti domácímu hráči Stegani. Po kvalitním rozcvičení a připravení se na zápas jsem se dozvěděl, že soupeř nenastoupí. Tak jsem se rychle sbalil a odjel na hotel, protože ve druhým kole, které se hrálo hned odpoledne jsem nastoupil proti Tchajwanci Chia Hao Lee.

       Byla to velmi vyrovnaná bitva, zvláště v prvním setu, kde jsme se tahali do stavu 15/17. Do té doby vše probíhalo tak, jak jsem chtěl. Bohužel poté se to změnilo. Místo dosavadní taktiky, která fungovala jsem nepochopitelně začal hrát výměny na první 3 balony a vše se to pokazilo. Prohrávám 15/21 a 11/21.

       Musím řící, že jsem si první část sezony takhle nepředstavoval. Je na čase se trochu dát dohromady a do druhé části jít s čistou hlavou! Děkuji všem, co mě podporujete! Moc si toho vážím! S pozdravem, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie