Yonex Italian International 2015

13/12/2015

        Jako poslední turnaj v roce 2015 jsem odehrál Italian international 2015. Turnaj se konal v Miláně, konkrétně v italském národním centru. Hala je velmi dobrá, stavěná přímo na badminton, takže zázemí bylo skvělé.

        Ke svému prvnímu kolu kvalifikace jsem měl nastoupit proti domácímu hráči Stegani. Po kvalitním rozcvičení a připravení se na zápas jsem se dozvěděl, že soupeř nenastoupí. Tak jsem se rychle sbalil a odjel na hotel, protože ve druhým kole, které se hrálo hned odpoledne jsem nastoupil proti Tchajwanci Chia Hao Lee.

       Byla to velmi vyrovnaná bitva, zvláště v prvním setu, kde jsme se tahali do stavu 15/17. Do té doby vše probíhalo tak, jak jsem chtěl. Bohužel poté se to změnilo. Místo dosavadní taktiky, která fungovala jsem nepochopitelně začal hrát výměny na první 3 balony a vše se to pokazilo. Prohrávám 15/21 a 11/21.

       Musím řící, že jsem si první část sezony takhle nepředstavoval. Je na čase se trochu dát dohromady a do druhé části jít s čistou hlavou! Děkuji všem, co mě podporujete! Moc si toho vážím! S pozdravem, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Czech International 2017

Všechny galerie