Reprezentační tréninky

18/10/2015

        Po prvním kole nového kola české Extraligy, ve kterém jsme v sobotním utkání porazili SKB Český Krumlov (výhra 6/2) a nedělním proti TJ Astra Praha (výhra 8/0) přesunul na reprezentační sraz do Nybmurka. 

        Novým trenérem seniorské reprezentace se stal bývalý polský singlista, Jacek Niedzwidzki. Díky i nově vzniklému národnímu centru, které teď v počáteční fázi obsahuje 12 dní společného tréninku v Praze/Nymburku, mám možnost se připravovat v ČR a nemusím cestovat za tréninkem ven. 

        Co se týče samotných treninků, Jacek je typem trenéra, který chce mít vizi tréninku, který někam směřuje- což je samozřejmě správně. Od toho se také odvíjí tréninkové dávky, které jsou opravdu velmi intenzivní. Během 12 dnů odtrénujeme něco málo přes 24 tréninků. Musím říci, že jsem byl velmi mile překvapen, jakým tempem se jednotky odehrávaly! Teď pokračujeme až do úterý v Praze, kde se v centru Jeremy trénuje dvakrát denně. 

       Čeká mě posledních 10 dní tréninku před dalším turnajem, kterým bude Yonex Hungarian International 2015. Z Prahy zdraví, Adam :-) 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie