FZ Forza Prague Open 2015

29/09/2015

Konec září byl ve znamení největšího a nejlépe obsazeného turnaje na českém území, jednalo se o MMČR 2015. V soutěži se objevili jména z první TOP 20, což ukazuje na kvalitu letošního Prague Open. Rád bych vyzdvihl organizaci a celkový dojem samotného turnaje! Úsilí, které do přípravy turnaje vložili organizátoři se vyplatilo!

Díky silnému obsazení turnaje jsem byl v kvalifikaci. V prvním kole jsem se utkal s Uzbekistáncem Artyomem Savatyguinem. I přes menší komplikace v prvním setu, kde jsem tahal za kratší konec, jsem měl zápas pod kontrolou. I když v hale foukalo a kontrola míčku byla težší, vyhrávám 22/20 a 21/14. Dostávám se do druhého kola, kde se střetávám s vícemistrem Evropy juniorů, Marcem Calujouwem z Holandska.

Od prvního míčku to byl boj o každý bod. V určitých okamžicích jsem měl i pocit, že mám navrch. Bohužel Marc svou klidnou hrou mě vyvedl z omylu a po třísetové bitvě prohrávám 15/21,21/18 a 14/21. Je to druhá těsná porážka ve dvou následně jdoucích turnajích za sebou.

Snažím se to brát každou porážku pozitivně. Místy byla hra na velmi vysoké úrovni. Bohužel pak byly i místa, kde bych nejradši udělal jiné rozhodnutí. I tak děkuji všem za podporu, moc si ji vážím! Teď mě čeká měsíc tréninku. První turnaj bude na přelomu října/listopadu v Maďarsku. Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.