FZ Forza Prague Open 2015

29/09/2015

        Konec září byl ve znamení největšího a nejlépe obsazeného turnaje na českém území, jednalo se o MMČR 2015. V soutěži se objevili jména z první TOP 20, což ukazuje na kvalitu letošního Prague Open. Rád bych vyzdvihl organizaci a celkový dojem samotného turnaje! Úsilí, které do přípravy turnaje vložili organizátoři se vyplatilo! 

        Díky silnému obsazení turnaje jsem byl v kvalifikaci. V prvním kole jsem se utkal s Uzbekistáncem Artyomem Savatyguinem. I přes menší komplikace v prvním setu, kde jsem tahal za kratší konec, jsem měl zápas pod kontrolou. I když v hale foukalo a kontrola míčku byla težší, vyhrávám 22/20 a 21/14. Dostávám se do druhého kola, kde se střetávám s vícemistrem Evropy juniorů, Marcem Calujouwem z Holandska.

        Od prvního míčku to byl boj o každý bod. V určitých okamžicích jsem měl i pocit, že mám navrch. Bohužel Marc svou klidnou hrou mě vyvedl z omylu a po třísetové bitvě prohrávám 15/21,21/18 a 14/21. Je to druhá těsná porážka ve dvou následně jdoucích turnajích za sebou.

        Snažím se to brát každou porážku pozitivně. Místy byla hra na velmi vysoké úrovni. Bohužel pak byly i místa, kde bych nejradši udělal jiné rozhodnutí. I tak děkuji všem za podporu, moc si ji vážím! Teď mě čeká měsíc tréninku. První turnaj bude na přelomu října/listopadu v Maďarsku. Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie