Varcolor Polish International 2015

20/09/2015

    Druhý turnaj, který následoval po Slovak Open 2015, byl Varcolor Polish International 2015. Turnaj se hrál ve městě Bieruň, které leží asi 70 km severně od Ostravy. Na turnaj jsem se vypravil společně s polským národním týmem, který jel z Varšavy, kde jsem trénoval.
    Ke svému prvnímu kolu hlavní soutěže jsem nastoupil v pátek dopoledne. Hrál jsem proti aktuálnímu mistru Finska, Antonu Kaisti. Ano, je to ten soupeř, kterého jsem porazil v březnu na Polish Open (Arlamow) ve třetím setu 21/19. A ani tentokrát se zápas moc nelišil, ba naopak byl víc vypjatý. Anton v každém setu vždy vedl, já byl ten, který dotahoval. V prvním setu jsem dokázal odvrátit stav 16/20 a vyhrát 25/23. Ve druhém setu naopak Anton otočil stav 20/19 a vyhrál 23/25. V třetím setu mi utekl začátek, musel jsem dotahovat nepříjemný stav 12/18. I tak se mi povedlo stáhnout soupeřovo vedení a dotáhnout na stav 20/20. Bohužel jsem nezvládl koncovku, řekl bych takticky. Udělal jsem dvě špatná rozhodnutí, která mě stála zápas. Po 62 minutách prohrávám 25/23,23/25 a 20/22.
    Je to velmi hořká porážka, která mě velmi mrzí. Na druhou stranu ze zápasu převažují pozitivní pocitiy, protože jsem místy hrál hru, kterou musím hrát! Ihned po skončení zápasu jsem se vypravil na reprezentační soustředění do Nymburka, kde se připravují na vyvrcholení turnajové jízdy a to na FZ Forza Prague Open, které se rozehraje jíž tuto středu!
    Už se nemůžu dočkat, až nastoupím na kurt na domácí scéně! Věřím, že se v Praže setkáme. Z Nymburka zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie