Trénink Varšava 2015

23/08/2015

        Po návratu z Indonésie jsem strávil 5 dní v Brně, kde jsem si trochu odpočinul, ale zároveň pokračoval v lehkém tréninku. Ihned v neděli jsem odjel do polského národního centra, které se nachází ve Varšavě. Čekalo mě zde posledních 10 dní tréninku, před počátkem nové turnajové sezóny.
        Tréninky probíhají následovně. Každý den jsou dvě fáze, kdy první začíná v 10/00 (trochu rozdíl, v Indonésii jsme začínali už v 7/00), druhá fáze poté od 15/00. Tréninková jednotky trvá vždy 2 hodiny. Od multi-feedingu, kombinacím 1 na 1 až po tréninkové zápasy. Je zde veškerá škála cvičeni, které děláme.         Snažím se zde už "doladit" poslední maličkosti před vstupem do turnajů, dostat se do herní pohody.
Co se týče zázemí, určitě si polští reprezentanti nemohou stěžovat! Trénují v moderní víceúčelové aréně, kde je zároveň fitko a regenerace (saunový svět).
        Již tuto středu (26.8.) odjíždím na svůj první turnaj, kterým bude Yonex Slovak Open, konající se v Trenčíně. Jsem lehce nervózní, ale samozřejmě v dobrém slova smyslu :-) Uvidime, jestli se povede přetavit letní příprava do nadcházejících turnajů, protože musím říci, že léto 2015 bylo pro mě nejvetší tréninkovou zkušeností v dosavadní kariéře! Z Varšavy zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

Czech International 2017

Všechny galerie