US Open 2015

21/06/2015

        Jeden z posledních turnajů před letní přípravou byl US Open Grand Prix Gold, který se odehrál v New Yorku, tak, jako před rokem. Musím říci, že tento rok byl ještě lépe uspořádáný. Kurty i světla byly ve skvělé harmonii, až na puštěnou klimatizaci, která hru trochu ovlivnila.
        Díky postupnému odhlášení hráčů z hlavní soutěže jsem se dostal z kvalifikace bez boje. V úterním prvním kole jsem nastoupil proti Dánovi Christian Lind Thomsenovi, zápas se odehrál v 19/10. S Lindem se dobře známe, protože přijížděl za námi trénovat do Prahy. Jako každý Dán má skvělou techniku plus výbornou kondici. Počátek zápasu jsem hrál na jistotu, všechny údery směřovaly více do středu kurtu. Postupně jsem začal útok směrovat do lajn a dařilo se! V obou setech se lámal chleba v koncovkách, kde Lind zachoval klidnou hlavu. Po 42 minutách prohrávám 17/21 a 16/21.
        Po rozebrání zápasu a ohlédnutí se, jsem velmi spokojen se hrou, kterou jsem předvedl. I když jsem prohrál, stále jsem hrál tu hru, kterou chci rozvíjet!
        Akorát sedím v letadle, směr Calgary, kde se od úterý rozehraje Canada Open. Do té doby se budu snažit připravit jak nejlépe umím, abych bojoval o co nejlepší výsledek. Z USA zdraví, Adam

 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie