US Open 2015

21/06/2015

        Jeden z posledních turnajů před letní přípravou byl US Open Grand Prix Gold, který se odehrál v New Yorku, tak, jako před rokem. Musím říci, že tento rok byl ještě lépe uspořádáný. Kurty i světla byly ve skvělé harmonii, až na puštěnou klimatizaci, která hru trochu ovlivnila.
        Díky postupnému odhlášení hráčů z hlavní soutěže jsem se dostal z kvalifikace bez boje. V úterním prvním kole jsem nastoupil proti Dánovi Christian Lind Thomsenovi, zápas se odehrál v 19/10. S Lindem se dobře známe, protože přijížděl za námi trénovat do Prahy. Jako každý Dán má skvělou techniku plus výbornou kondici. Počátek zápasu jsem hrál na jistotu, všechny údery směřovaly více do středu kurtu. Postupně jsem začal útok směrovat do lajn a dařilo se! V obou setech se lámal chleba v koncovkách, kde Lind zachoval klidnou hlavu. Po 42 minutách prohrávám 17/21 a 16/21.
        Po rozebrání zápasu a ohlédnutí se, jsem velmi spokojen se hrou, kterou jsem předvedl. I když jsem prohrál, stále jsem hrál tu hru, kterou chci rozvíjet!
        Akorát sedím v letadle, směr Calgary, kde se od úterý rozehraje Canada Open. Do té doby se budu snažit připravit jak nejlépe umím, abych bojoval o co nejlepší výsledek. Z USA zdraví, Adam

 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie