Yonex Riga International 2015

02/06/2015

          Posledním turnajem, který jsem hrál, byl na konci března Polish Open. Hrál se v Arłamowie. Byl to taky velmi úspěšný turnaj, kde jsem vyšel z kvalifikace a zahrál výbornou hru, ze které jsem měl radost. Pak následovala dvouměsíční "pauza" od turnajů. 

          Teď jsem znovu naskočil do rozjetého vlaku. Minulou středu jsem letěl po dvoudenním tréninku v Praze s Koukym a Jarem Vícenem do Lotyšska. Bohužel už během letu mě strašně bolela hlava a celkově tělo bylo malátné, oslabené. Věděl jsem, že hraju až v pátek a mám den a půl na to, abych se dal dohromady. Skoro jsem ten celý čas prospal. V pátek na mě čekal v prvním kole nejlepší Portugalec, Pedro Martins. Olympionik a bývalý hráč TOP 50 na světě, se znovu vrátil na kurty po autonehodě.

          V den zápasu mě už hlava nebolela a také jsem cítil, že je to lepší. Avšak na kurtě to bylo uplně naopak. Hlavně tělo stornovalo. Svaly mě bolely a byl jsem pomalý. V prvním setu jsem se s Pedrem ještě držel, ale v druhém mě Portugalec totálně převálcoval. Po prohře 15/21 a 8/21 jsem se rozloučil s turnajem. 

         Následně jsem jel do Varšavy, kde jsem byl už předem domluven, že se na 4 dny připojím do tréninku s národním týmem, čehož jsem také využil a nesmírně si vážím toho, že jsem mohl s nimi trénovat. Zítra odjíždím na druhý pobaltský turnaj, Yonex Lithuanian International, který se koná v Kaunasu. Hraju ve čtvrtek s Polákem Pradzinski! Cítím se už 100% fit a připraven do boje. Z Varšavy zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie