Vše zvládnuto!

23/05/2015

        Měsíc květen byl pro mě velmi stresující, protože jsem musel zůstat v Brně a připravovat se na nadcházející maturitu. Abych se přiznal, nebyl jsem vůbec nadšený. Tréninky stále byly, dvakrát denně, ale cítil jsem, že někdy kvalita tréninku byla na úkor učení velmi špatná. Spíše psychicky. Věděl jsem, že po každém tréninku mě čeká učení, žádný odpočinek. Takhle to probíhalo 3 týdny, pouze trénink-učení-trénink-učení-atd... Turnaje jsem úplně vypustil.

        Písemné maturity, které jsem napsal počátkem května mi vyšly parádně. Získal jsem 1,1 (angličtina) a 2,2 (čeština). Měl jsem to dobře odstartované, hlavně jsem se trochu uklidnil. 20.5 to byl pro mě den D, kdy mě čekala poslední část maturity- ústní. Maturoval jsem z ČJ, AJ, zeměpisu a ZSV. Abych se přiznal, každou zkouškou, kterou jsem udělal po ráno jsem si byl více a více jistější, že to zvládnu. A stalo se! Z ústních jsem získal 1 (ZSV), 1 (AJ), 2 (ČJ) a 2 (Zeměpis). Spadl mi kámen ze srdce a veděl, že teď se konečně mohu vrhnout s čistou hlavou do tréninku a turnajů!

       V nejbližší době mě čeká série turnajů. Prvním bude Lithuanian International 2015, následně budu 5 dní trénovat v polském národním centru. Poté Latvia International, US Open a nakonec Canada Open! Všechny zdravím, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie