Vše zvládnuto!

23/05/2015

        Měsíc květen byl pro mě velmi stresující, protože jsem musel zůstat v Brně a připravovat se na nadcházející maturitu. Abych se přiznal, nebyl jsem vůbec nadšený. Tréninky stále byly, dvakrát denně, ale cítil jsem, že někdy kvalita tréninku byla na úkor učení velmi špatná. Spíše psychicky. Věděl jsem, že po každém tréninku mě čeká učení, žádný odpočinek. Takhle to probíhalo 3 týdny, pouze trénink-učení-trénink-učení-atd... Turnaje jsem úplně vypustil.

        Písemné maturity, které jsem napsal počátkem května mi vyšly parádně. Získal jsem 1,1 (angličtina) a 2,2 (čeština). Měl jsem to dobře odstartované, hlavně jsem se trochu uklidnil. 20.5 to byl pro mě den D, kdy mě čekala poslední část maturity- ústní. Maturoval jsem z ČJ, AJ, zeměpisu a ZSV. Abych se přiznal, každou zkouškou, kterou jsem udělal po ráno jsem si byl více a více jistější, že to zvládnu. A stalo se! Z ústních jsem získal 1 (ZSV), 1 (AJ), 2 (ČJ) a 2 (Zeměpis). Spadl mi kámen ze srdce a veděl, že teď se konečně mohu vrhnout s čistou hlavou do tréninku a turnajů!

       V nejbližší době mě čeká série turnajů. Prvním bude Lithuanian International 2015, následně budu 5 dní trénovat v polském národním centru. Poté Latvia International, US Open a nakonec Canada Open! Všechny zdravím, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

LI-NING Czech Open 2017

Všechny galerie