Velká cena Liberce

27/04/2015

         Posledním turnajem mi byla Velká cena Liberce. Jedná se o turnaj okruhu Grand Prix "A". Mým cílem bylo odehrát turnaj tréninkovým tempem, tak, abych si vyzkoušel údery a trénoval různé herní situace. Turnaj pro mě začal v sobotu dopoledne.

        Během všech pěti zápasů, které jsem odehrál, jsem se nedostal do úzké situace. Vždy jsem měl hru pod kontrolou. Jsem velmi rád, že jsem postupně porazil všechny své ročníkové "soky", se kterými jsem vždy bojoval v juniorské kategorii.

       Teď se budu soustředit na maturitu, která klepe na dvěře. Děkuji všem za podporu! Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie