Velká cena Liberce

27/04/2015

         Posledním turnajem mi byla Velká cena Liberce. Jedná se o turnaj okruhu Grand Prix "A". Mým cílem bylo odehrát turnaj tréninkovým tempem, tak, abych si vyzkoušel údery a trénoval různé herní situace. Turnaj pro mě začal v sobotu dopoledne.

        Během všech pěti zápasů, které jsem odehrál, jsem se nedostal do úzké situace. Vždy jsem měl hru pod kontrolou. Jsem velmi rád, že jsem postupně porazil všechny své ročníkové "soky", se kterými jsem vždy bojoval v juniorské kategorii.

       Teď se budu soustředit na maturitu, která klepe na dvěře. Děkuji všem za podporu! Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie