Vícemistři Extraligy

13/04/2015


         Tento víkend se odehrálo finále play-off Extraligy, které se konalo v pražské Vinoři. Pro ty, kteří by nevěděli, hájil jsem barvy brněneského TJ Sokol Veselý Brno Jehnice. V sobotním utkání jsme se před skvělou diváckou kulisou utkali od 13/00 s lídrem základní časti SKB Český Krumlov. Věděli jsme, že to bude velmi vyrovnaný souboj.
        Byli jsme v plné síle, kde nás reprezentovali i naši polští tahouni Adam Cwalina a Kamila Augustýn. Já jsem nastoupil do druhého singla, kde jsem se střetl s Maxem Korenym. Do prvního setu jsem vlétl skvěle! Vyhrál jsem 21/9. Od druhého setu jsem však začal hrát až moc laxně. Až moc jsem vymýšlel a můj soupeř toho využil. Vyhrál druhý a třetí set. Následně jsem nastoupil do prvního debla, společně s Adamem Cwalinou, kde jsme se utkali s párem Florian/Koreny. Nedali jsme jim šanci a vyhráli ve dvou setech. Díky skvělému výkonu Vojty Šelonga, který porazil ve 3 setech Pavla Floriana, Kamily Augustýn, která přehrála Zuzanu Pavelkovou a páru Kohoutek/Šelong, který nám po dramatické bitvě zajistil postup do finále po výhře 5/3!
        Ve finále Extraligy jsme se utkali s Benátkami nad Jizerou. Posledních 5 titulů jsme vyhráli právě nad Benátkami. Znovu se čekalo, že to bude velmi vyrovnaný boj! V základní části jsme Benátky porazili 5/3. Od prvního zápasu až po ten poslední to byl boj o každý zápas. Nastoupil jsem do druhého singla, kde jsem porazil ve dvou setech Pepu Rychtra. Dnes jsem již udržel koncentraci i aktivní hru po celý zápas. Vyhrál jsem 21/9 a 21/12. Ihned na to jsme společně s Adamem Cwalinou vyhráli druhý bod v 1. mužské čtyřhře, po výhře nad párem Jelínek/Rychtr ve dvou setech. Bohužel pak jsme již nezvládli vybojovat čtvrtý remízový bod. Díky tomu si dom odvážíme titul vícemistrů ČR pro rok 2014/2015!
        Musím poděkovat celému týmu za skvělé výkony. Bojovali jsme o každý bod. Také děkuji všem divákům za skvělou atmosféru! Z Brna zdraví, Adam

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

ME 2018, Huelva

Všechny galerie