Austrian Open 2015

20/02/2015

         Tuto středu začalo Austrian Open 2015, které se konalo ve Vídni. Jakožto kvalifikant jsem nastoupil ke svému zápasu hned ve středu, ve kterém jsem se utkal s Mathiasem Bonnym ze Švýcarska. Začátek zápasu byl trochu nervozní a moc jsem se nehnal do rizikových situacích. Postupně jsem se dostával do větší herní jistoty a díky dobrému "coachingu" trenéra Dickyho, se mi povedlo vyhrát 21/14, 24/22. Druhý zápas jsem odehrál proti 3. nasazenému Rakušanovi, Mathiasu Almerovi. 

        Poslední zápas dne začal v 18/30 na kurtu č. 1. Taktiku jsem měl probranou s trenérem a cítil jsem se dobře. Po celou dobu zápasu jsem dodržel vše, co mi Dicky řekl a to také platilo. Díky tomu jsem držel vždy vyrovnaný stav. Bohužel vše se rozhodovalo až v koncovce obou setů, kde jsem nebyl trpělivý. Prohrál jsem 16/21, 17/21. 

        I tak si z tohoto zápasu odnáším mnoho pozitivních poznatků a konečně po delší době mám dobrý pocit ze zápasu! Moc se těším na další turnaje, které mě čekají! Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

13/12/2018

Jak už všichni víte, spolupracuji s firmou Akuna, jejichž potravinové doplňky mi pomáhají regenerovat a zůstat fit při těžkých tréninzích. Mám tady teď takový sportovní balíček i pro vás. Co musíte udělat abyste ho získali? Napište do komentářů, jestli potravinové doplňky při sportu používáte a když tak jaké. Samotného mě zajímá, co všechno může sportovcům při výkonu pomáhat. Samozřejmě pište jen ty legální ;-) Respektuji i to, že napíšete, že nepoužíváte, ať už z jakéhokoliv důvodu. Vyhrát můžete i tak. Jo a vybírat vítěze tohoto balíčku budeme jen z fanoušků stránky Akuna CZ s.r.o., takže pokud jimi ještě nejste, mrkněte tam.

10/12/2018

Bojovali jsme, ale bohužel to nakonec o kousek nevyšlo. I tak super zážitek s reprezentací, díky. Postup byl doopravdy velice blízko, ale nakonec to vyhráli Španělé, i když se nám je podařilo porazit.

Náhodná galerie

MČR 2016, Karviná

Všechny galerie