Austrian Open 2015

20/02/2015

         Tuto středu začalo Austrian Open 2015, které se konalo ve Vídni. Jakožto kvalifikant jsem nastoupil ke svému zápasu hned ve středu, ve kterém jsem se utkal s Mathiasem Bonnym ze Švýcarska. Začátek zápasu byl trochu nervozní a moc jsem se nehnal do rizikových situacích. Postupně jsem se dostával do větší herní jistoty a díky dobrému "coachingu" trenéra Dickyho, se mi povedlo vyhrát 21/14, 24/22. Druhý zápas jsem odehrál proti 3. nasazenému Rakušanovi, Mathiasu Almerovi. 

        Poslední zápas dne začal v 18/30 na kurtu č. 1. Taktiku jsem měl probranou s trenérem a cítil jsem se dobře. Po celou dobu zápasu jsem dodržel vše, co mi Dicky řekl a to také platilo. Díky tomu jsem držel vždy vyrovnaný stav. Bohužel vše se rozhodovalo až v koncovce obou setů, kde jsem nebyl trpělivý. Prohrál jsem 16/21, 17/21. 

        I tak si z tohoto zápasu odnáším mnoho pozitivních poznatků a konečně po delší době mám dobrý pocit ze zápasu! Moc se těším na další turnaje, které mě čekají! Z Brna zdraví, Adam 

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Czech International 2017

Všechny galerie