Trénink se blíží do finále

25/01/2015

         Už se pomalu, ale jistě moje příprava na nadcházející MČR 2015 blíží ke konci. Čekají mě poslední 3 tréninkové dny, ve kterých se budu soustředit hlavně na herní pohodu, než na trénování nečeho. Po celou dobu, kterou se zde připravuji jsem trénoval s celou skupinou. Tréninková skupina byla stejná- já, Petr Koukal, Nick Fransman, Matěj Hliničan, Jaro Vícen a trenér Dicky Palyama. 

        Tréninky byly velmi intenzivní, jelikož nejen my odehrajeme vrcholnou akci teď na konci ledna, ale také Holanďané pořádají mistrovství Holandska. Ze začátku byly tréninky více zaměřené na tzv. multi-feeding ( rychlé nastřelování, různá cvičení ) a kombinacím 2 proti 1. Také jsme dělali hodně přeběhů na kurtě, neboli “shadowing”. Postupně jsme přecházeli v kombinace 1 na 1 a k zápasům. Teď, poslední 3 dny před mým odjezdem na MČR budeme hrát hlavně tréninkové zápasy a věřím, že mě právě tyto zápasy dobře připravý na nadcházející utkání, které odehraji přístí víkend v Karviné.

        Tento víkend se také odehrálo poslední kolo základní části Extraligy, ve kterém jsme se střetli s TJ Astra Praha. Hráli jsme bez polských posil Adama Cwaliny a Kamily Augustýn. Obě utkání jsem vyhrál- v singlu jsem porazil Lukáše Kurze 21/12, 21/7, Zápas jsem se snažil brát, jako by to bylo na MČR. Nakonec jsme zvítězili 5/3 a v únoru odehrajeme playoff, budeme bojovat o postup do semifinále! 

         Moc se těším na tyto poslední tři tréninkové dny zde v Praze, o to více se těším na nadcházející akci, kde se budu snažit zahrát co nejlepší výsledek! Těším se na všechny fanoušky, kteří mě na severu Moravy vždy podpoří! Z Prahy zdraví, Adam Mendrek

Archiv novinek

Instagram

Facebook

15/02/2019

Zdravím z Německa. Tento týden už se to dalo :-) jsem rád, že můžu trénovat i venku. Jo a ty stopy vzadu jsou všechny moje :-) Greetings from Germany. Back in the office again :-) all those tracks behind me are mine :-)

06/02/2019

Pár fotek z finále, nebylo to vůbec snadné. Obrovský respekt Honzovi Frölichovi jak se dokázal na celý turnaj připravit a jak mu to pořád ještě neskutečně hraje. Bylo mi ctí hrát finále s takovýmto borcem. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem, kteří mě podporovali a podporují. Všem fanouškům, všem sponzorům, bez kterých bych nemohl jít touto cestou, všem lidem, kteří mi na té cestě pomáhají - však vy víte 👏 Díky moc.

Náhodná galerie

Thomas Cup 2018, Kazaň

Všechny galerie